پنجشنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
عرضه گرماژهای مختلف کاغذ سنگ، stone paper

عرضه گرماژهای مختلف کاغذ سنگ

عرضه گرماژهای مختلف کاغذ سنگ
عرضه گرماژهای مختلف کاغذ سنگ توسط تولید کنندگان این محصول و برای استفاده در صنایع گوناگونی انجام می شود. این تنوع گرماژ سبب شده است تا کاغذ سنگی بتواند علاوه بر کاغذ، جایگزین انواع مقوا نیز بشود.
یکی از مزیت های کاغذ تولید شده از سنگ تولید و عرضه شدن در گرماژهای گوناگونی است که هر یک در صنعت خاصی و در تولید محصولات متفاوتی استفاده می شوند. این تنوع در کمتر کاغذ و مقوایی دیده شده و شگفت انگیز است.
به همین دلیل مصرف کنندگان کاغذ سنگی تنها صنایع وابسته به انواع کاغذ نبوده و این کاغذ در صنایعی که معمولا از مقواهای مختلف استفاده می نمایند نیز، کاربرد داشته و حتی می تواند جایگزین مواد پلاستیکی و نایلون شود.

فروش گرماژهای مختلف کاغذ سنگ

فروش گرماژهای مختلف کاغذ سنگ در بازه های زمانی متفاوتی انجام می شود. یکی از شرکت هایی که در زمینه فروش کلیه ضخامت های کاغذ تولید شده از سنگ آهک فعال می باشد، مجتمع کاغذ سنگی یزد است.

فروش گرماژهای مختلف کاغذ سنگ، stone paper

این شرکت توسط تیم فروش خود در اقصی نقاط کشور و نیز با در اختیار داشتن دانش و تخصص کافی در این زمینه، نیاز مشتریان خود در شهرها و استان های مختلف کشور را با کاغذ سنگ مرغوب ایرانی تامین می نماید.

خرید گرماژهای بالای کاغذ سنگ

گرماژهای بالای کاغذ سنگ و یا همان کاغذ سنگی های ضخیم توسط برخی صنایع بسته بندی و نیز مصرف کنندگان مقواهای معمولی خریداری می شود.
خرید کاغذ سنگ به دلیل قیمت پایین تر آن نسبت به دیگر مقواها به صرفه است.

خرید گرماژهای بالای کاغذ سنگ، stone paper

ضمن اینکه این مقواها که برای تولید آن ها از سنگ آهک استفاده می شود، خصوصیات خاص و ویژه ای در بافت خود داشته و در هنگام استفاده برتری های زیادی نسبت به مقواهای معمولی دارند. ضد آب و مقاوم در برابر پارگی بودن، دو مورد از این ویژگی ها هستند.

عرضه گرماژهای مختلف کاغذ سنگ

همچنین ببینید

خط تولید کاغذ سنگی در الیگودرز، stone paper

خط تولید کاغذ سنگی در الیگودرز

خط تولید کاغذ سنگی در الیگودرز شهرستان الیگودرز یکی از شهرستان های کشور است که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *