اخذ نمایندگی فروش کاغذ سنگی یز

اخذ نمایندگی فروش کاغذ سنگی یزد

اخذ نمایندگی فروش کاغذ سنگی یزد
با اخذ نمایندگی فروش مجتمع کاغذ سنگی یزد می توان یکی از شعب مجاز و قانونی این شرکت در شهر و استان مورد علاقه خود باشید. نمایندگی های فروش کاغذ سنگی یزد در سراسر کشور در حال فعالیت و فروش کاغذ سنگی ایرانی هستند.
یکی از روش های فروش کاغذ سنگی یزد، اخذ نمایندگی فروش این شرکت است. با این کار شما قادر خواهید بود که کاغذ سنگی ایرانی را با قیمت پایین و بدون دخالت واسطه در شهر و استان مورد نظر خود بفروش برسانید.

نمایندگی های مجاز مجتمع کاغذ سنگی یزد، کاغذ سنگی ایرانی را با کیفیت و قیمت یکسان و ثابتی در سراسر کشور عرضه نموده و با حذف واسطه های فروش می توانند عاملین اصلی خرید و فروش این محصول در کشور باشند.
برای اخذ نمایندگی این شرکت کافی است با این مجموعه ارتباط گرفته و پس از اطلاع از شرایط و قوانین مربوط به نمایندگی أن و سپس مهیا نمودن شرایط اعلام شده و بستن قرارداد، به عنوان یکی از شعب رسمی این شرکت فعالیت خود را آغاز نمایید.

تولید کاغذ سنگی در یزد

کاغذ سنگی از جمله محصولات خاص و منحصر به فردی است که تنها در 4 کشور جهان تولید می شود. یکی از تولید کنندگان انگشت شمار این محصول در ایران و در استان یزد واقع شده است. که کاغذ سنگی را با کیفیتی مشابه نمونه های خارجی و با روشی کاملا متفاوت از دیگر کشور ها و با استفاده از دانش بومی تولید نموده و در بازار های داخلی تزریق می نماید.

تولید کاغذ سنگی در یزد، stone paper

هدف این شرکت حفظ و حراست از محیط زیست، پاسخگویی به نیاز بازار کاغذ ایران و نیز ورود به بازارهای بین المللی است.

اخذ نمایندگی فروش کاغذ سنگی یزد

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.