برچسب کاغذ سنگی با کیفیت چاپ عالی، stone paper

برچسب کاغذ سنگی با کیفیت چاپ عالی

برچسب کاغذ سنگی با کیفیت چاپ عالی
برچسب هایی که برای تولید آن ها از کاغذ سنگی استفاده می شود علاوه بر داشتن کیفیت چاپ عالی، بطور طبیعی ضد آب و روغن بوده و مقاومت کششی بسیار بالایی دارند. این برچسب ها را می توان از مجتمع کاغذ سنگی یزد تهیه نمود.
یکی از محصولاتی که با استفاده از کاغذ سنگی می توان تولید نمود، انواع برچسب های مورد نیاز در کلیه صنایع می باشد.
برچسب هایی که با کاغذ سنگی تولید می شوند، نیازی به هیچگونه پوشش دهی نداشته و بطور طبیعی ضد آب و مقاوم در برابر پارگی هستند.
این برچسب ها برای قرار گرفتن در سرمای شدید حاصل از یخچال های مخصوص حمل و نگهداری مواد غذایی و نیز در درون مخلوط آب و یخ بسیار مناسب بوده و نه تنها بافت آن ها، بلکه چاپ انجام شده بر روی آنها نیز آسیب نمی بیند.
مجتمع کاغذ سنگی یزد این برچسب ها را به شکل رول و شیت تولید نموده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. همچنین کاغذ سنگی مناسب و مورد نیاز برای چاپ برچسب نیز بصورت رول و شیت و به شکل خام در اختیار تولید کنندگان برچسب قرار می گیرد.
ضمن اینکه کاغذ سنگی با چسب های مورد نیاز برای پشت چسبدار کردن انواع لیبل سازگاری داشته و نیازی به تهیه چسب های مخصوص و پر هزینه برای این امر نیست.

انواع برچسب کاغذ سنگی

کاغذ سنگی نه تنها برای تولید برچسب و یا همان لیبل پشت چسبدار مناسب است، بلکه از آن می توان برای تولید دیگر لیبل های رولی، تحریری و… نیز استفاده نمود.

انواع برچسب کاغذ سنگی، stone paper

تمامی لیبل های تولید شده با کاغذ سنگی ضریب چسبندگی بالایی داشته و آسیب پذیری آن ها در شرایط مضر برای دیگر لیبل ها، بسیار پایین و حتی صفر درصد می باشد.

برچسب کاغذ سنگی با کیفیت چاپ عالی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.