تولید کننده کاغذ از سنگ آهک در کشور، stone paper

تولید کننده کاغذ از سنگ آهک در کشور

تولید کننده کاغذ از سنگ آهک در کشور
تنها تولید کننده کاغذ از سنگ آهک در کشور در راستای حمایت از محیط زیست و با هدف تامین نیاز بازارهای داخلی و حتی خارجی، کاغذ سنگی خود را با کیفیت عالی و قابل توجهی تولید و عرضه بازار می کند.
تنها تولید کننده کاغذ سنگی کشور، این روزها توانسته است جایگاه بسیار خوبی در میان صنایع گوناگونی که عموما از انواع کاغذ و مقوا استفاده می نمایند، بدست آورد و ویژگی های منحصر به فرد و کیفیت بالای کاغذ سنگ تولیدی خود را به عرصه نمایش بگذارد.
ویژگی های بی نظیر کاغذ سنگی در هر صنعتی موجب پایین آمدن هزینه های جاری و نیز کاهش خدمات و مراقبت هایی می شود که معمولا به منظور کاهش آسیب پذیری دیگر کاغذ ها انجام می شود.
کاغذ تولید شده از سنگ را در صنایع زیادی از جمله: چاپ و نشر، چاپ و تبلیغات، بسته بندی، کارتن سازی، آرایشی و بهداشتی، لیبل و نیز تحریر می توان استفاده نمود.
کاغذ سنگی می تواند جایگزین خوبی برای کلیه کاغذ و مقوا هایی باشد که برای تولید شدن آن محیط زیست را تخریب می کنند.

کاغذ سنگی و اقلیم ایران

تولید و کاربرد کاغذ سنگی در کشور ایران می تواند کمک شایان توجهی به اقلیم خشک و بیابانی ایران کرده و موجب می شود تا از منابع جنگلی و آبی محدود این کشور حفاظت شده و در موارد بهتری از آنها استفاده نمود.

کاغذ سنگی و اقلیم ایران، stone paper

زیرا برای تولید کاغذ سنگی همانگونه که از نام آن مشخص است، از سنگ آهک به عنوان ماده اولیه استفاده شده و از منابع طبیعی همچون: جنگل ها و رودخانه ها کمترین برداشتی انجام نمی شود.

تولید کننده کاغذ از سنگ آهک در کشور

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.