خرید کاغذ سنگی بصورت رول، stone paper

خرید کاغذ سنگی بصورت رول

خرید کاغذ سنگی بصورت رول
خرید کاغذ سنگی بصورت رول و شیت هایی با ابعاد مشخص امکان پذیر است. خرید رول های کاغذ سنگی از جمله خرید هایی است که توانسته است کیفیت و کمیت را با هم برای مشتری تامین نماید زیرا علاوه بر داشتن کیفیت بالا از قیمت پایین تری نیز برخوردار است.
کاغذ سنگی ایرانی در دو شکل رول و شیت تولید شده و در هر دو روش نیز امکان خرید و جابجایی آن به سراسر کشور وجود دارد. تفاوت کاغذ سنگی رول و شیت تنها در برش داده شدن بوده و به لحاظ کیفیت و کارایی هیچ تفاوتی میان این دو دیده نمی شود.
خرید رول های کاغذ سنگی به دلیل پایین تر بودن قیمت نسبت به خرید کاغذ سنگی به صورت شیت شده به صرفه تر بوده و زمان ثبت سفارش آن نیز کوتاه تر می باشد. زیرا مراحل برش و بسته بندی مجدد برای آن به کلی حذف می شود.

رول های کاغذ سنگی چه عرض هایی دارد؟

رول های کاغذ سنگی ایرانی را می توان در عرض ها و ضخامت های متنوعی خریداری نمود. رول کاغذ سنگی از ضخامت های پایین تر از 140 میکرون تا حداکثر عرض 104 سانتی متری و در ضخامت های بالای 160 میکرون نیز تا حداکثر عرض 143 سانتی متری تولید و عرضه می شود.
این دو عرض حداکثری بوده و چنانچه مشتریان به عرض های پایین تری نیاز داشته باشند، امکان برش و ارسال بار برایشان وجود دارد.
قیمت تمام شده کاغذ سنگی به شکل رول، به دلیل حذف مراحل برش و شیت بندی، پایین تر از کاغذ سنگی های شیت شده می باشد.

رول های کاغذ سنگی چه عرض هایی دارد؟، stone paper

لازم به ذکر است که رول های کاغذ سنگی نسبت به پالت های این محصول، حساسیت بالاتری داشته و در هنگام جابجایی و حمل و نقل به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

خرید کاغذ سنگی بصورت رول

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.