مرکز فروش کاغذ سنگی پیشگامان، stone paper

مرکز فروش کاغذ سنگی پیشگامان

مرکز فروش کاغذ سنگی پیشگامان
شرکت پیشگامان صنعت سبز که نخستین و تنها تولید کننده کاغذ سنگی در کشور و خاورمیانه است، در مراکز فروش و نمایندگی های فعال و رسمی خود در سراسر کشور، کاغذ سنگی با کیفیت ایرانی را بفروش می رساند.
فروش کاغذ سنگی پیشگامان و یا به بیانی دیگر کاغذ سنگی ایرانی در سراسر کشور و توسط مراکز و شعب مختلف انجام می شود. این شعب کاغذ تولید شده از سنگ را بدون واسطه و مستقیم از خود کارخانه برای مشتریان تامین نموده و سبب کاهش هزینه ها و نیز ثابت بودن قیمت کاغذ سنگی در سراسر کشور خواهند شد.
این کارخانه با در نظر گرفتن نیاز بازار های داخلی به انواع کاغذ و مقوا و نیز مشکلات زیادی که در پی عدم تولید کاغذ در کشور به میزان کافی بوجود آمده است، در گامی بی سابقه اقدام به تولید کاغذی ویژه به نام کاغذ سنگی نموده است. که مواد اولیه مورد نیاز آنرا از سنگ آهک بدست آورده و برای تولید آن حتی یک اصله درخت هم قطع نمی شود.
این روزها مشتریان می توانند کاغذ سنگی مورد نیاز خود را در اقصی نقاط کشور تهیه نموده و به مصرف برسانند.

ویژگی های کاغذ تولید شده از سنگ

کاغذی که با استفاده از سنگ و با روشی نوین تولید می شود، تفاوت هایی در بافت و کارایی با دیگر کاغذ ها دارد. که هرکدام مزیتی بزرگ در استفاده از کاغذ سنگی محسوب شده و به نوعی موجب برتری کاغذ سنگ از دیگر کاغذ ها می شود.

ویژگی های کاغذ تولید شده از سنگ، stone paper

کاغذ سنگی با خیس و مرطوب شدن و نیز قرار گرفتن در معرض چربی و روغن خراب نشده و در هنگام کشش و پارگی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. همچنین، در برابر حشرات و جوندگان کاملا مقاوم بوده و بافت آن از تغییرات دمای محیط تاثیر نمی پذیرد. ضمن اینکه، بافتی نرم و غیر دانه دار داشته و طول عمر و ماندگاری بالایی نیز دارد.

مرکز فروش کاغذ سنگی پیشگامان

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.