مشاوره راه اندازی کارخانه تولید کاغذ سنگ، stone paper

مشاوره راه اندازی کارخانه تولید کاغذ سنگ

مشاوره راه اندازی کارخانه تولید کاغذ سنگ
برای انجام مشاوره جهت راه اندازی کارخانه های تولید کننده کاغذ از سنگ، می توان از متخصصین در این حوزه بهره گرفت. این افراد خبره امکان سنجی احداث کارخانه کاغذ سنگی را با توجه به اقلیم منطقه و نیز نیاز بازار انجام خواهند داد.
بر کسی پوشیده نیست، که قبل از راه اندازی یک واحد تولیدی بایستی بررسی های لازم در این زمینه انجام شده و آن پروژه امکان سنجی شود.
تولید کاغذ از سنگ آهک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و راه اندازی یک کارخانه کاغذ سنگی نیاز به مشورت و بررسی های فراوانی دارد. چرا که این محصول از جمله محصولات نوظهور بوده و در سراسر جهان تولید کنندگان محدود و منحصر به فردی دارد.
از جمله مسائلی که در این زمینه بررسی می شود، می توان به در دسترس بودن مواد اولیه مورد نیاز برای تولید کاغذ سنگی، که همان سنگ آهک است اشاره داشت. زیرا در صورت نبود این سنگ به میزان کافی، مشکلات عمده ای بر سر راه این پروژه تولیدی قرار گرفته و حتی می تواند تولید کاغذ سنگی را غیر عملی و پر هزینه کند.
بررسی نیاز بازار و وجود داشتن تقاضا برای این محصول نیز بسیار مهم بوده و بایستی قبل از شروع تولید کاملا بررسی شود.

امکان پذیری تولید کاغذ سنگی در ایران

در کشور ایران با توجه به وفور سنگ های آهکی و نیز وجود تقاضا در بازارهای داخلی تولید کاغذ از سنگ آهک امکانپذیر بوده و حتی می تواند گره گشای مشکلات زیست محیطی و مقابله با واردات بی رویه کاغذ باشد.

امکانپذیری تولید کاغذ سنگی در ایران، stone paper

ایران به لحاظ شرایط اقلیمی برای تولید کاغذ سنگی بسیار مناسب بوده و می تواند با تولید انبوه این محصول از صادر کنندگان منحصر به فرد کاغذ سنگی در جهان باشد.

مشاوره راه اندازی کارخانه تولید کاغذ سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.