کارخانه تولید کاغذ از سنگ در یزد، stone paper

کارخانه تولید کاغذ از سنگ در یزد

کارخانه تولید کاغذ از سنگ در یزد
کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک در شهر یزد و در سال 1395 راه اندازی شده و هم اکنون در حال تولید انبوه کاغذ سنگی ایرانی با کیفیتی بالا و مرغوب است. این کارخانه محصولات خود را در سراسر کشور به فروش می رساند.
تنها کارخانه کاغذ سازی کشور که توانسته است بدون استفاده از چوب درختان و تنها با استفاده از پودر سنگ آهک و دیگر مواد افزودنی کاغذی به نام کاغذ سنگی را تولید نماید، در استان یزد بوده و خوشبختانه این روزها در بازارهای مصرف کاغذ و مقوا جایگاه خود را یافته است.
این کارخانه، کاغذ سنگی خود را بدون استفاده از روش های تولید دیگر کشورها و با استفاده از روشی به دست آمده در داخل کشور تولید نموده و کاغذ سنگ تولید شده در این مرکز توان رقابت با نمونه های تولید شده در دیگر کشورها را دارد.
لازم به ذکر است،‌ این کارخانه نه تنها در کشور بلکه در سطح خاورمیانه نیز تک و منحصر به فرد بوده و نیز توانسته است ایران را به جمع 4 کشور دارای این صنعت در جهان اضافه کند.

فروش کاغذ سنگی یزد

کارخانه کاغذ سنگی یزد این روزها در حال فروش محصولات خود در اقصی نقاط کشور است. فروش این محصول در میان مجتمع های چاپ با استقبال بی نظیری روبرو شده است.

فروش کاغذ سنگی یزد، stone paper

از کاغذ سنگی برای چاپ انواع هدایای تبلیغاتی همچون: سررسید، تقویم رومیزی و دیواری، جعبه دستمال کاغذی، ساک دستی، نقشه های گردشگری و همچنین انواع پوستر، بروشور و کاتالوگ می توان استفاده نمود.
همچنین بخش اعظمی از مصرف کنندگان کاغذ سنگی را صنایعی همچون: بسته بندی، کارتن سازی و جعبه سازی، چاپ و نشر و… تشکیل می دهند.

کارخانه تولید کاغذ از سنگ در یزد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.