اعطای نمایندگی کاغذ سنگی در کلیه شهرها، کاغذ سنگی یزد

اعطای نمایندگی کاغذ سنگی در کلیه شهرها

اعطای نمایندگی کاغذ سنگی در کلیه شهرها
مجتمع کاغذ سنگی یزد با اعطای نمایندگی فروش خود در کلیه شهرهای کشور، گام مهمی در راستای تامین نیاز بازارهای داخلی برداشته است. نمایندگی های رسمی این شرکت کاغذ سنگی ایرانی را در دسترس مشتریان قرار می دهند.
اگر بخواهیم مصارف کاغذ سنگی را بیان کنیم، بایستی به تمامی صنایعی که به گونه ای از انواع کاغذ و مقواها استفاده می کنند، اشاره کنیم و این برخلاف چیزی است که در بازارهای محصولات دیگر دیده می شود. چرا که معمولا هر محصول بازار هدف خاصی داشته و برای صنایع محدودی کارایی دارد.
این گستردگی بازار های هدف کاغذ سنگی و نیز مشکلات عمده ای که با این صنایع در پیرامون تامین کاغذ و مقوا دست و پنجه نرم می کند، تولید کنندگان کاغذ سنگی را بر آن داشت تا با قرار دادن این کاغذ در دسترس مصرف کنندگان، باری از دوش این صنایع بردارند.
به دنبال این هدف، مجتمع کاغذ سنگی یزد تصمیم به اخذ نمایندگی های فروش فعال در سراسر کشور نموده است تا بتواند به نیاز تمامی مصرف کنندگان پاسخ گفته و مانع از بی کاغذ ماندن این صنایع بشود.
این شرکت در همین راستا با تمامی متقاضیان واجد الشرایط مذاکره نموده و پس از بستن قرارداد مکتوب، آن ها را به عنوان شعب رسمی و معتبر خود به مشتریان معرفی می نماید. تا مشتریان نیز بتوانند در شهر و استان محل زندگی خود کاغذ سنگی را با قیمت اصلی خریداری نموده و از مزایای فراوان آن استفاده نمایند.

شرایط اخذ نمایندگی کاغذ سنگی

شرایط اخذ نمایندگی کاغذ سنگی در شهرها و مناطق مختلف متفاوت بوده و برای اطلاع از این شرایط کافی است با روابط عمومی مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفته و نام منطقه مورد تقاضا را اعلام نمایید.

شرایط اخذ نمایندگی کاغذ سنگی، کاغذ سنگی یزد

متقاضیان نمایندگی این شرکت پس از مهیا نمودن شرایط لازم، می توانند به عنوان یکی از شعب معتبر این شرکت فعالیت خود در زمینه فروش کاغذ سنگی تولید شده در ایران را آغاز نموده و بازار کاغذ سنگی آن شهر را در دست بگیرند.

اعطای نمایندگی کاغذ سنگی در کلیه شهرها

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.