خرید کاغذ سنگی 140 میکرون جهت لمینت کارتن، کاغذ سنگی یزد

خرید کاغذ سنگی 140 میکرون جهت لمینت کارتن

خرید کاغذ سنگی 140 میکرون جهت لمینت کارتن
جهت چاپ پوسترهایی که بر روی کارتن لمینت می شوند، بایستی کاغذ سنگی 140 میکرون را خریداری نمایید. کاغذ سنگی 140میکرون علاوه بر مقاومت بسیار بالا در برابر پارگی، سبک بوده و از نظر اقتصادی به صرفه است.
صنعت کارتن سازی یکی از صنایعی است که از کاغذ تولید شده از سنگ استقبال بی نظیری کرده است.
در این صنعت از کاغذ سنگ به دو منظور استفاده می شود. یکی برای چاپ پوسترهایی که بر روی کارتن های سه لایه و پنج لایه لمینت شده و حاوی تبلیغات و اطلاعاتی پیرامون محصولی است که در کارتن قرار دارد. و دیگری برای تولید کارتن های مقوایی است که در آنها از مقوای کنگره دار (فلوتینگ) استفاده نشده و معمولا با استفاده از مقوا تولید می شوند.
برای لمینت کردن بهتر است از کاغذ سنگی های 140میکرون استفاده نمود. البته تا ضخامت 220 میکرون برای این منظور استفاده می شود اما صرفه اقتصادی با کاغذ سنگی 140 میکرون است. همچنین برای تولید کارتن های مقوایی از ضخامت های بالاتر کاغذ سنگی و به اصطلاح از گرماژهای سنگین آن استفاده می شود.
کاغذ تولید شده از سنگ آهک برای هرکدام از این مصارف که استفاده شود، موجب ضد آب بودن کارتن تولید شده و مقاومت کششی بالای آن می شود. که این دو ویژگی سبب دوام بیشتر کارتن شده و آسیب پذیری آن را بسیار پایین می آورد.

چاپ پذیری عالی کاغذ سنگی

کاغذ و مقوای مورد استفاده در کارتن سازی، بایستی به لحاظ چاپ پذیری عالی باشد. زیرا بر روی تمامی کارتن ها، کار چاپی انجام شده و زیبایی و کیفیت این کار چاپی بسیار مهم است.

چاپ پذیری عالی کاغذ سنگی، کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی نه تنها چاپی بسیار با کیفیت دارد، بلکه به خدمات تکمیلی چاپ هم نیازی نداشته و به همین دلیل چاپی به صرفه و آسان دارد. ضمن اینکه، مرکب را به میزان بسیار کمتری مصرف نموده و در مصرف مرکب نیز صرفه جویی می کند.

خرید کاغذ سنگی 140 میکرون جهت لمینت کارتن

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.