سازگاری کاغذ سنگ با کلیه دستگاه های افست، کاغذ سنگی یزد

سازگاری کاغذ سنگ با کلیه دستگاه های افست

سازگاری کاغذ سنگ با کلیه دستگاه های افست
کاغذ سنگ با کلیه دستگاه های چاپ افست سازگاری کاملی داشته و در هنگام چاپ با این دستگاه کیفیت بسیار بالایی از کار چاپی را به نمایش می گذارد. علاوه بر افست دستگاه های چاپ لترپرس و فلکسو نیز برای چاپ کاغذ سنگی مناسب هستند.
بیشترین استفاده کاغذ سنگی در انجام کارهای چاپی است، از آن جهت دانستن این نکته که این کاغذ را با چه دستگاه چاپ و مرکبی می توان چاپ نمود، اهمیت زیادی دارد.
کاغذ سنگی برای چاپ با پرینتر های لیزری مناسب نمی باشد. اما آن را با دیگر دستگاه های چاپ و خصوصا افست، فلکسو و لترپرس می توان به سادگی و بدون نیاز به انجام خدمات تکمیلی و مراقبت های چاپ پر هزینه و زمان بر چاپ نموده و از زیبایی خیره کننده چاپ انجام شده بر روی آن شگفت زده شد.
علت انجام این خدمات مقاومت بخشیدن به کاغذ های سلولزی است تا چاپی با کیفیت داشته باشد. اما کاغذ سنگی به خودی خود مقاوم و ضد آب است.

استفاده از کاغذ سنگی در صنعت چاپ

در صنعت چاپ از کاغذ سنگی استفاده های زیادی می شود. صنایع: چاپ و نشر، چاپ هدایای تبلیغاتی، بروشور، پوستر، کارتن سازی، بسته بندی، آرایشی و بهداشتی، لیبل، تحریر و بسیاری دیگر، همه و همه از صنایعی هستند که کاغذ سنگی در آنها به کار رفته و استفاده می شود.

استفاده از کاغذ سنگی در صنعت چاپ، کاغذ سنگی یزد

اگر شما نیز همچون اکثریت مجتمع های چاپ برای انجام کارهای چاپی خود به کاغذ سنگی نیاز داشته و میخواهید از دردسر های کار با کاغذ های سلولزی رها شوید. اما از نحوه خرید آن اطلاعی ندارید، می توانید با واحد فروش مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفته و خرید خود را انجام دهید.

سازگاری کاغذ سنگ با کلیه دستگاه های افست

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.