صادرات ضخامت های مختلف کاغذ سنگی، کاغذ سنگی یزد

صادرات ضخامت های مختلف کاغذ سنگی

صادرات ضخامت های مختلف کاغذ سنگی
صادرات کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف به دیگر کشورها از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس انجام می شود. کشور ایران به عنوان اولین و تنها تولید کننده کاغذ سنگی در خاورمیانه، می تواند یکی از بزرگترین صادر کنندگان این محصول باشد.
کاغذ سنگ تولید شده در کشور ایران به دلیل منحصر به فرد بودن و نیز داشتن کیفیتی برابر و گاها بالاتر از نمونه های خارجی، از جانب دیگر کشورها با استقبال بی نظیری روبرو شده است.
خصوصا اینکه کشورهای دوست و همسایه ایران، از منابع مناسب برای تولید کاغذ های سلولزی و نیز دانش فنی مورد نیاز برای تولید کاغذ سنگی برخوردار نبوده و این کشورها عموما با مشکل کمبود کاغذ مواجه می باشند.
به همین دلیل کشور ایران به عنوان تنها تولید کننده کاغذ سنگی خاورمیانه می تواند گام مهمی در راستای صادرات این محصول به دیگر کشورها بردارد. تا با صادرات این محصول علاوه بر تامین نیاز این کشورها به کاغذ سنگی، بتواند اقتصاد خود را نیز بهبود بخشیده و برای جوانان خود ایجاد اشتغال نماید.
تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف به کاربرد این کاغذ در صنایع مختلف، کمک شایانی نموده است و سبب می شود تا صنایع زیادی بتوانند از این کاغذ برای مصارف خود استفاده نمایند. به همین جهت مصرف کنندگان کاغذ سنگی نه تنها تمامی صنایع وابسته به انواع کاغذ، بلکه صنایع مرتبط با انواع مقوا را نیز شامل می شود.

ویژگی های کاغذ سنگی تولید شده در ایران

کاغذ سنگی تولید شده در ایران به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود و تفاوت هایی که با کاغذ های سلولزی دارد، مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

ویژگی های کاغذ سنگی تولید شده در ایران، کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی در برابر کشش و پارگی، آسیب حشرات، تغییرات دمای هوا و نیز مرطوب شدن مقاوم بوده و از طول عمر و ماندگاری بالایی برخوردار است. که اینها تنها بخش کوچکی از ویژگی های کاغذ سنگی می باشد.

صادرات ضخامت های مختلف کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.