عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی یزد، کاغذ سنگی یزد

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی یزد

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی یزد
عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی یزد در تمام نقاط کشور سبب می شود تا در هیچ استان و شهری مشتریان کاغذ سنگی سردرگم نباشند. این مشتریان با تنها یک تماس می توانند بدون سفر به استان یزد کاغذ سنگی مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
از آنجا که تنها تولید کننده کاغذ سنگی کشور در استان یزد واقع شده است، بدیهی است که اصلی ترین مرکز فروش کاغذ سنگی کشور نیز شهر یزد محسوب می شود.
مجتمع کاغذ سنگی یزد با در نظر گرفتن بازار هدف کاغذ تولید شده از سنگ و به دلیل تامین نیاز تمامی متقاضیان کاغذ سنگی ایرانی، کاغذ سنگی را در ضخامت های مختلفی عرضه می نماید.
تنوع ضخامت های کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم در هیچ کاغذ دیگری دیده نشده و این امکان را بوجود می آورد که نه تنها از کاغذ سنگی در کلیه مصارف کاغذ بتوان استفاده نمود، بلکه بتوان آن را جای انواع مقواهای موجود در بازار نیز بکار برد.
چرا که کاغذ سنگی های ضخیم تولید شده، گرماژ بالایی داشته و بیشتر از آنکه به کاغذ شباهت داشته باشند، مشابه مقوا بوده و همان کارایی های مقوا را نیز دارند.
لازم به ذکر است، که در تمامی ضخامت های کاغذ سنگی مقاومت کششی بالا بوده و این ویژگی مختص میکرون های بالا نمی باشد. همچنین ضخیم بودن کاغذ سنگی به معنای استخوانی بودن آن نبوده و تمامی کاغذ ها بافتی نرم و حالت پذیر دارند.

عرضه کاغذ سنگی یزد، stonepaper

عرضه کاغذ سنگی یزد

عرضه کاغذ سنگی تولید شده در یزد توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد انجام می شود و متخصصین این شرکت پس از ثبت سفارش، کاغذ سنگی مورد نیاز مشتریان را آماده نموده و سپس بصورت کاملا تخصصی آن را بسته بندی می نمایند. تا در هنگام بارگیری و حمل و نقل آسیبی به کاغذ وارد نشده و بار به سلامت به دست مشتریان در شهرهای مختلف برسد.

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی یزد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.