عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی، کاغذ سنگی یزد

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی
عرضه مستقیم کاغذ سنگی یزد در ضخامت های مختلف توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد انجام می شود. این مرکز نمایندگی های فروش فعالی در سراسر کشور دارد که کاغذ سنگی را بدون واسطه بفروش می رسانند.
کاغذ سنگی تولید شده در یزد در ضخامت های مختلف در سه رنج: نازک، متوسط و ضخیم بوده که هرکدام برای مصارف مختلفی مناسب هستند.
مجتمع کاغذ سنگی یزد پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان در سراسر کشور است. تا این مشتریان بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن و بدون دخالت واسطه های فروش، نیاز خود به انواع ضخامت های کاغذ را تامین نمایند.
تولید ضخامت های مختلف کاغذ سنگی و تنوع در سایزهای آن، موجب می شود تا مصرف کنندگان در صنایع گوناگون بتوانند کاغذ سنگ متناسب با نیازشان را تامین نمایند. و به همین دلیل است که مصرف کنندگان کاغذ سنگی به صنایع مرتبط با انواع کاغذ مختص نشده و حتی از ضخامت های بالای آن بتوان در صنایعی که از مقوا استفاده می شوند نیز بهره گرفت.

عرضه ابعاد مختلف کاغذ سنگی

کاغذ سنگی علاوه بر داشتن ضخامت های گوناگون، در ابعاد مختلفی هم عرضه می شود. کاغذ تولید شده از سنگ آهک را به دو شکل رول و شیت و در سایز های متفاوتی می توان تهیه نمود.

عرضه ابعاد مختلف کاغذ سنگی، کاغذ سنگی یزد

شیت های کاغذ سنگی عموما در ابعاد 70×100 و نیز 90×60 بوده و امکان برش در سایز های کمتر از این دو مقدار هم وجود دارد.
و رول های کاغذ سنگی را در ضخامت های پایین تا عرض 104 سانتی متری و در ضخامت های بالا نیز تا عرض 143 سانتی متری می توان تهیه نمود. که همچون کاغذ های شیت شده این رول ها را نیز می توان در سایزهای کوچکتری که مورد تقاضای مصرف کنندگان است، برش داد.

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.