مقاوم بودن کاغذ سنگی در برابر پارگی، کاغذ سنگی یزد

مقاوم بودن کاغذ سنگی در برابر پارگی

مقاوم بودن کاغذ سنگی در برابر پارگی
مقاوم بودن کاغذ سنگی در برابر کشش و پارگی از جمله ویژگی هایی است که این کاغذ را برای مصرف در صنابع بسیاری مفید و مناسب کرده است. این ویژگی که بطور طبیعی در کاغذ سنگی وجود دارد، در دیگر کاغذ ها به خودی خود دیده نمی شود.
کاغذ تولید شده از سنگ آهک در درون خود ویژگی و مزیت های زیادی دارد که از جمله آن می توان به مقاومت بالا در برابر کشش و پارگی اشاره داشت.
این ویژگی از آن جهت بسیار مهم است که دیگر کاغذ و مقواها بطور طبیعی و بدون انجام خدمات و نیز پوشش دهی با مواد مختلف این قابلیت را نداشته و به سادگی و با کمترین بی احتیاطی پاره و مخدوش می شوند.
اما کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم این ویژگی را در بافت خود و از زمان تولید شدن داشته و برای به دست آوردن این قابلیت خدمات خاصی بر روی آن انجام نشده است.
البته در دنیای محصولات کاغذی و سلولزی هم ما شاهد وجود کاغذ هایی هستیم که به سختی پاره می شوند. اما این کاغذ ها با کاغذ سنگی متفاوت بوده و به نوعی پلاستیک محسوب می شوند.
زیرا درصد زیادی از مواد پلاستیکی در بافت آن ها به کار رفته و بافت کاغذ از حالت تجزیه پذیری خارج می شود. حال آنکه کاغذ تولید شده از سنگ علاوه بر مقاوم بودن در برابر پارگی کاملا تجزیه پذیر و دوستدار طبیعت است.

فروش کاغذ سنگی مقاوم در برابر پارگی

کاغذ سنگی که در برابر پارگی مقاوم می باشد، در کشور ایران بفروش رسیده و برای خرید آن از مجتمع کاغذ سنگی یزد می توان کمک گرفت.

فروش کاغذ سنگی مقاوم در برابر پارگی، کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی به دلیل این ویژگی مورد استقبال صنایع زیادی قرار گرفته است و خرید آن توسط طیف گسترده ای از مصرف کنندگان کاغذ و مقوا در جای جای کشور انجام می شود.

مقاوم بودن کاغذ سنگی در برابر پارگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.