کاغذ سنگی در چه سایز هایی عرضه می شود؟، کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی در چه سایز هایی عرضه می شود؟

کاغذ سنگی در چه سایز هایی عرضه می شود؟
برای خرید کاغذ سنگ ابتدا باید بپرسیم که کاغذ سنگ در چه سایز هایی عرضه می شود؟ چرا که با دانستن این مقادیر ما قادر خواهیم بود که سایزی را انتخاب نماییم، که برای کسب و کارمان مناسب تر است. در اینجا ما قصد داریم تا سایزهای مختلف کاغذ سنگی را معرفی کنیم.
به دلیل آنکه خریداران کاغذ تولید شده از سنگ آهک بسیار متنوع بوده و به یک صنعت خاص محدود نمی شود، بایستی آن را در سایز و اشکال مختلفی عرضه کرد تا بتوان نیاز تمام مصرف کنندگان آن را تامین نمود.
کاغذ سنگی تولید شده در استان یزد در شیت هایی با ابعاد 70×100 و 90×60 تولید شده و امکان برش از این ابعاد در سایز های دلخواه مشتریان وجود دارد. اما نکته ای که بایستی در نظر گرفته شود این است که، سایزهای مورد تقاضا از این ابعاد استاندارد کوچکتر باشند.
رول های کاغذ تولید شده از سنگ آهک نیز در ضخامت هایی کمتر از 160 میکرون، حداکثر تا عرض 104 سانتی متری و در ضخامت های بیشتر از 160 میکرون نیز حداکثر تا عرض 143 سانتی متری تولید می شوند. سفارش رول هایی با عرض های پایین تر از این مقادیر حداکثری نیز امکان پذیر است.
این گستردگی سایز و ضخامت سبب شده است تا تمامی مصرف کنندگان، امکان خرید کاغذ سنگی متناسب با فعالیت خود را داشته باشند.

مصرف کنندگان کاغذ سنگی

مصارف کاغذ سنگی شامل صنایع: چاپ و نشر، چاپ هدایای تبلیغاتی همچون: ساک دستی، تقویم رومیزی، سررسید، جعبه دستمال کاغذی، صنعت بسته بندی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ، کارتن سازی و… می شود.

مصرف کنندگان کاغذ سنگی، کاغذ سنگی یزد

تمامی این مصرف کنندگان در هرکجای ایران می توانند کاغذ سنگی مورد نیاز خود را در سایز و ابعاد مختلف از مجتمع کاغذ سنگی یزد خریداری نمایند.

کاغذ سنگی در چه سایز هایی عرضه می شود؟

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.