اعلام قیمت روز کاغذ سنگی، stone paper

اعلام قیمت روز کاغذ سنگی

اعلام قیمت روز کاغذ سنگی
کاغذ سنگی در زمره محصولاتی که به صورت روزانه دچار نوسان قیمت می شوند، قرار نداشته و لازم نیست که روزانه قیمت آن توسط فروشندگان و تولید کنندگان کاغذ سنگی اعلام شود. بلکه تنها کافی است مشتریان پیش از خرید محصول استعلام قیمت انجام دهند.
استعلام قیمت توسط مشتریان هر محصول امری اجتناب ناپذیر بوده و پیش از انجام هر خریدی بایستی انجام شود. چرا که عدم آگاهی از قیمت می تواند در محاسبات بعدی برایشان مشکل ساز شود.
کاغذی که با استفاده از سنگ تولید می شود همانگونه که در بالا اشاره شد، بصورت روزانه تغییر قیمت نداده و تنها زمانی این قیمت دچار افزایش یا کاهش قیمت خواهد شد که وارد مرحله جدیدی از تولید شده و مواد اولیه جدیدی با قیمت متفاوت برای این کار تهیه شود.
بخصوص اگر از کاغذ سنگی تولید شده در ایران استفاده کنید، این نوسان قیمت به مراتب پایین تر از کاغذ های دیگر بوده و ممکن است در سال یکبار شاهد این تغییر قیمت باشیم.

عوامل موثر در قیمت کاغذ سنگی

در قیمت گذاری کاغذ تولید شده از سنگ عوامل زیادی دخیل هستند که از مهمترین آن ها می توان به قیمت مواد اولیه اشاره داشت. با افزایش قیمت مواد اولیه ما قطعا شاهد افزایش قیمت کاغذ سنگی خواهیم بود.

عوامل موثر در قیمت کاغذ سنگی، stone paper

دیگر عامل مهم در قیمت گذاری این کاغذ، سرمایه گذاری انجام شده برای راه اندازی یک واحد تولیدی، بکار گیری نیروی کاری و هزینه های جانبی انجام شده برای تولید کاغذ از سنگ بوده که بایستی تامین شود.

قیمت کاغذ سنگی در شهرهای مختلف

کاغذ سنگی یکی از محصولاتی است که در تمامی شهرها و استان های کشور با قیمت یکسان و نسبتا ثابتی بفروش رسیده و عموما شاهد افزایش قیمت این محصول در کلان شهرها و حتی شهرستان های کوچک نبوده ایم.

قیمت کاغذ سنگی در شهرهای مختلف، stone paper

یکی از این دلایل فروش بی واسطه کاغذ سنگی توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد و ارسال برای مشتریان در سراسر کشور بوده که با قیمت ثابت و بدون در نظر گرفتن شهر مقصد انجام می شود. و تنها بایستی مشتریان هزینه حمل تا شهر مقصد را بپردازند.

اعلام قیمت روز کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.