امکان چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگ، stone paper

امکان چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگ

امکان چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگ
یکی از ویژگی های کاغذ سنگی، چاپ پذیری عالی و بدون نیاز به خدمات تکمیلی است. بر روی این کاغذ کلیه روش های چاپی را می توان انجام داد. یکی از پرمصرف ترین آن ها چاپ طلاکوب است که به دو روش دستی و دیجیتال انجام می شود.
کاغذ تولید شده از سنگ گزینه مناسبی برای انجام چاپ طلاکوب به روش های دستی و دیجیتالی است. این کاغذ برای انجام این نوع چاپ به هیچ مراقبت و پوشش دهی خاصی نیاز نداشته و کیفیت بالایی از چاپ طلاکوب را ارائه می دهد.
چاپ طلاکوب روشی از چاپ است که در طی آن با استفاده از فویل های رنگی که عموما به رنگ طلایی هستند، بخش های ویژه ای از کار چاپی همانند لوگو، نام برند و… را براقیت بخشیده و موجب بهتر دیده شدن آن بخش ها می شوند.
چاپ طلاکوب انجام شده بر روی کاغذ سنگی کاربرد های زیادی دارد که از مهمترین آن ها می توان به تولید هدایای تبلیغاتی زیبایی همچون: ساک دستی، انواع تقویم و دیگر کارهای چاپی از قبیل کاتالوگ و پوستر اشاره داشت.

مزیت کاغذ سنگی در چاپ طلاکوب

چاپ طلاکوب از جمله کارهای چاپی است که عموما هزینه های نسبتا زیادی برای انجام آن پرداخت می شود. به همین دلیل اگر از کاغذ سنگی بدین منظور استفاده شود، با توجه به شخصیت خاص کاغذ سنگی مزیت های زیادی به همراه خواهد داشت.

مزیت کاغذ سنگی در چاپ طلاکوب، stone paper

ضد آب و روغن بودن و مقاومت در برابر پارگی از جمله مزیت های این روش است که موجب می شود تا کار چاپی از طول عمر و دوام بیشتری برخوردار بوده و با قرار گرفتن در معرض این مواد بافت آن از بین نرفته و هزینه های انجام شده به هدر نرود.

خرید کاغذ سنگی مناسب برای طلاکوب

اما سوال مهمی که در اینجا پیش می آید این است که اگر قصد انجام چاپ طلاکوب بر روی این کاغذ را داشته باشیم، برای خرید آن چه اقدامی باید انجام داد؟ آیا در تمام شهر های کشور این کاغذ بفروش می رسد.

خرید کاغذ سنگی مناسب برای طلاکوب، stone paper

برای پاسخ به این سوالات بایستی بگوییم: بله. کاغذ سنگی ایرانی که برای انجام این چاپ مناسب است را می توان از نمایندگی های فعال مجتمع کاغذ سنگی یزد در سراسر کشور و با قیمت پایینی خریداری نمود.

امکان چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.