خرید برچسب کاغذ سنگی یزد، stone paper

خرید برچسب کاغذ سنگی یزد

خرید برچسب کاغذ سنگی یزد
بخش زیادی از خرید کاغذ سنگی یزد برای تولید انواع برچسب است. لیبل هایی که با استفاده از کاغذ سنگی تولید می شوند، ضریب چسبندگی و نیز مقاومت کششی بالایی داشته و در صنایع زیادی قابل استفاده هستند.
با استفاده از کاغذ تولید شده از سنگ آهک، محصولات جانبی زیادی را می توان تولید نمود و تمامی این محصولات از نمونه های معمولی خود که از دیگر کاغذ و مقواها تولید شده اند، عملکرد بهتری داشته و برتری هایی دارند.
در این میان از کاغذ سنگی برای تهیه لیبل و برچسب هایی با کاربرد مختلف، استفاده های بیشتری شده و تمامی تولید کنندگان لیبل و برچسب به استفاده از این کاغذ شگفت انگیز برای تولید محصولات خود علاقه مند شده اند.
برچسب هایی که با کاغذ سنگی تولید می شوند، مقاومت بسیار بالایی در برابر سرد و گرم شدن داشته و با قرار گرفتن در دماهای زیر صفر درجه و حتی مخلوط آب و یخ مورد استفاده در انجماد برخی مواد، آسیبی نمی بینند.

کاغذ سنگ مناسب برای تولید برچسب

برای تولید برچسب بایستی از کاغذی استفاده شود که نرم و حالت پذیر بوده و وزن زیادی نداشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما استفاده از ضخامت های پایین کاغذ سنگی برای این منظور است. این کاغذ به هیچ یک از مراقبت های چاپ کاغذ pvc نیاز ندارد.

کاغذ سنگ مناسب برای تولید برچسب، stone paper

کاغذ سنگی نازک علاوه بر به صرفه بودن به لحاظ اقتصادی برای تولید لیبل، تمامی خصوصیات کاغذهای pvc اعم از ضد آب و مقاوم بودن را دارا می باشد. اما برخلاف آن ها با همان مرکب های مورد استفاده در چاپ کاغذ های گلاسه چاپ می شود.

کاربرد برچسب های کاغذ سنگی

برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی را می توان در تمامی صنایع و کاربردهای دیگر برچسب ها استفاده نمود. از این برچسب ها بطور ویژه تری می توان برای لیبل گذاری بطری های نوشیدنی و نیز مواد غذایی منجمد استفاده نمود.

کاربرد برچسب های کاغذ سنگی، stone paper

لیبل های تحریری، رولی و پشت چسبدار سه دسته بزرگ از لیبل هایی هستند که با استفاده از کاغذ سنگی می توان آن ها را تولید نمود. ضمن اینکه تمامی این لیبل ها قابلیت انجام کار چاپی را داشته و به خدمات تکمیلی چاپ نیازی ندارند.

خرید برچسب کاغذ سنگی یزد

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.