خرید گرماژ های گوناگون کاغذ سنگی، stone paper

خرید گرماژ های گوناگون کاغذ سنگی

خرید گرماژ های گوناگون کاغذ سنگی
خرید گرماژ های گوناگون کاغذ سنگی توسط صنایع مختلفی انجام می شود. تنوع این گرماژ‌ ها سبب می شود تا کاغذ سنگی برای استفاده در کلیه صنایعی که به کاغذ، مقوا و نیز پلاستیک نیاز دارند، مفید باشد.
ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که محاسبه کاغذ سنگی بر اساس گرماژ نبوده و اگر با فروشندگان این محصول صحبت کنید، خواهید دید که از کلمه دیگری به نام میکرون برای بیان تنوع کاغذ های خود استفاده می کنند.
میکرون در واقع ضخامت یک برگ کاغذ را مشخص می کند. اگر از این فروشندگان بخواهید که گرماژ کاغذ های تولید شده را به شما بگویند می توانند با معادل سازی، گرماژ های خواسته شده را در اختیار شما قرار دهند.
اگر قصد استفاده از کاغذ سنگی به جای انواع کاغذ را دارید، بایستی ضخامت های پایین و متوسط این کاغذ را خریداری نمایید. اما ضخامت های بالای کاغذ سنگی را نیز می توان جایگزین انواع مقوا نمود.

کاربرد گرماژ های پایین کاغذ سنگی

از گرماژ های پایین کاغذ سنگی استفاده های زیادی می شود. این گرماژ ها در دو طیف نازک و متوسط بوده و از هرکدام استفاده های زیادی می شود. از کاغذ سنگی های نازک می توان برای بسته بندی مواد غذایی استفاده نمود.

کاربرد گرماژ های پایین کاغذ سنگی، stone paper

کاغذ سنگی هایی با گرماژ متوسط را نیز می توان در کلیه امور چاپی از قبیل: پوستر، کاتالوگ، ساک دستی، انواع تقویم، لمینت کردن کارتن، چاپ کتب، سررسید، تهیه لوازم التحریر و… استفاده نمود.

کاربرد گرماژ های بالای کاغذ سنگی

کاغذ سنگی هایی با گرماژ بالا، جایگزین خوبی برای انواع مقوا هستند. این کاغذ ها که ضخامت بالایی نیز دارند را می توان در کلیه مصارفی که عموما از مقوا استفاده می شود، بکار گرفت.

کاربرد گرماژ های بالای کاغذ سنگی، stone paper

از جمله این مصارف می توان به تولید کارت های اعتباری، جعبه های فانتزی، کارتن های مقوایی، جعبه های سخت و نیز تولید کاغذ های دیواری، روکش های ام دی اف و ظروف یکبار مصرف اشاره داشت.

خرید گرماژ های گوناگون کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.