دفتر فروش کاغذ سنگ در مشهد، stone paper

دفتر فروش کاغذ سنگ در مشهد

دفتر فروش کاغذ سنگ در مشهد
دفتر فروش کاغذ سنگ در شهر مشهد و نیز دیگر شهرهای کشور به منظور سهولت کار مشتریان راه اندازی می شود. این دفاتر فروش موظف هستند تا کاغذ تولید شده از سنگ را با قیمت ثابت و تعیین شده ای در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.
یکی از گام های مهم و اساسی مجتمع کاغذ سنگی یزد در جهت تامین نیاز بازارهای داخلی به کاغذ سنگی، راه اندازی شعبات مختلف خود در شهرهای مختلف کشور و رساندن کاغذ تولید شده از سنگ به مشتریان خود در سراسر کشور است.
این دفاتر فروش که توسط نمایندگی های مجاز و معتبر این شرکت در نقاط مختلف کشور راه اندازی می شوند، توان پاسخ گویی به نیاز بازار های شهر مورد نظر به انواع ضخامت های کاغذ تولید شده از سنگ آهک را دارند.
بدین ترتیب، مشتریان می توانند بدون پرداخت هزینه ی اضافی به واسطه های فروش، در هر شهر و استانی که باشند، کاغذ سنگی مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

قیمت کاغذ سنگی در مشهد

از جمله مزیت های استفاده از کاغذ سنگ، یکسان بودن قیمت آن در نقاط مختلف کشور است. بطور مثال مشتریان واقع در شهر مشهد می توانند کاغذ سنگی را با همان قیمتی که در شهر یزد بفروش می رسد، خریداری نمایند.

قیمت کاغذ سنگی در مشهد، stone paper

کنترل قیمت در شهر های مختلف کاری است که توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد و با اخذ نمایندگی های فروش فعال و فراوان انجام شده و مورد استقبال بی نظیر مصرف کنندگان این محصول در شهرستان ها قرار گرفته است.

ارسال کاغذ سنگی به مشهد

ارسال کاغذ سنگی تولید شده از درب کارخانه به شهر مشهد و نیز دیگر شهرهای کشور به شکل کاملا اصولی و مطابق با استاندارد های لازم برای این کار انجام شده و صدمات وارد شده به این کاغذ در حین حمل و نقل بسیار ناچیز است.

ارسال کاغذ سنگی به مشهد، stone paper

بسته بندی های انجام شده برای انواع کاغذ سنگی و نیز انتخاب بهترین روش و وسیله مناسب برای حمل این کاغذ ها، به درستی و توسط متخصصین این امر انجام شده و به گونه ای است که کیفیت کاغذ سنگی در حین جابجایی حفظ شود.

دفتر فروش کاغذ سنگ در مشهد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.