شرکت تولید کاغذ از سنگ آهک در یزد، stone paper

شرکت تولید کاغذ از سنگ آهک در یزد

شرکت تولید کاغذ از سنگ آهک در یزد
شرکت های تولید کننده کاغذ با استفاده از سنگ آهک، در جهان انگشت شمار بوده و یکی از آنها در استان یزد قرار دارد. شرکت کاغذ سنگ واقع در شهر یزد تنها شرکت فعال کشور و خاورمیانه بوده و کاغذ سنگی باکیفیتی را تولید می کند.
شرکت تولید کننده کاغذ سنگی یزد با استفاده از دانشی بومی و با مواد اولیه صد در صد ایرانی توانسته است کاغذ سنگی مرغوب و باکیفیتی را تولید نماید. کاغذ تولید شده توسط این شرکت توان رقابت با نمونه های خارجی را داشته و در مواردی از آنها بهتر است.
برای تولید کاغذ با استفاده از سنگ آهک به معادن فراوان سنگ آهک نیاز بوده و به همین دلیل تنها کشورهایی همچون ایران که منابع فراوانی از این سنگ را در اختیار دارند، می توانند در این صنعت وارد شده و از تولید کنندگان آن باشند.
سنگ آهک که یکی از بوفورترین سنگ های موجود در کره زمین بوده و در صنایع زیادی به کار می رود،‌ در تمامی کشورها به طور یکنواخت یافت نشده و برخی کشورها همچون کشورهای اروپایی با کمبود این سنگ مواجه هستند.
از آنجایی که این سنگ غالب مواد تشکیل دهنده کاغذ سنگی را تشکیل می دهد، کشورهای اروپایی نمی توانند در تولید کاغذ سنگی موفق بوده و در عوض کشور ایران این امکان را دارد تا از بزرگترین صادر کنندگان این محصول در جهان باشد.

خرید کاغذ سنگی در یزد

شاید با خواندن متن بالا، گمان کنید که برای خرید کاغذ سنگی بایستی در شهر یزد قرار داشته باشید و یا حتی سفری کوتاه به آن شهر انجام دهید. اما به این کار نیازی نبوده و شما می توانید از طریق واحد فروش مجتمع کاغذ سنگی یزد به این کار اقدام کنید.

خرید کاغذ سنگی در یزد، stone paper

مجتمع کاغذ سنگی یزد دارای یک تیم قوی و حرفه ای بوده که کاغذ سنگی ایرانی را در تمام اقصی نقاط کشور در دسترس مشتریان قرار می دهد. و برای هیچ یک از مراحل ثبت سفارش خود به حضور مشتریان نیازی ندارد.

شرکت تولید کاغذ از سنگ آهک در یزد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.