فروشنده های اصلی کاغذ سنگ در کشور، stone paper

فروشنده های اصلی کاغذ سنگ در کشور

فروشنده های اصلی کاغذ سنگ در کشور
فروش کاغذ سنگ در کشور توسط نمایندگی ها و مراکز زیادی انجام می شود. اما تنها فروشنده های اصلی آن هستند که در قبال فروش کاغذ سنگی کاملا مسئولانه عمل کرده و با رعایت تمامی نکات تخصصی، این کاغذ را بفروش می رسانند.
اگر شما برای کسب و کار خود به کاغذ تولید شده از سنگ آهک نیاز داشته و می خواهید در تولید محصولات خود از این کاغذ منحصر به فرد استفاده کنید، نخستین کار یافتن فروشندگان اصلی و تولید کنندگان آن است.
ضمن اینکه برای انتخاب بهترین و به صرفه‌ترین نوع کاغذ سنگی و انجام خدمات جانبی بر روی این محصول حتما بایستی مشاوره های لازم را از متخصصین این امر دریافت کنید و این مشاوره را تنها فروشندگان اصلی کاغذ سنگی می توانند به شما بدهند.
خرید کاغذ سنگی برای تمامی صنایعی که به گونه های مختلفی از انواع کاغذ و مقوا استفاده می کنند و حتی بخش اعظمی از مصارف فیلم های پلاستیکی و مواد نایلونی، مقدور بوده و شرایط جغرافیایی خاصی برای این خرید وجود ندارد.

انواع کاغذ سنگ موجود در بازار

در حال حاضر انواع کاغذ سنگ موجود در بازار کشور را بر اساس کشورهای تولید کننده آن دسته بندی نموده و توسط تولید کنندگان و وارد کنندگان اصلی آن به بازار های داخلی و حتی بازار های صادراتی عرضه می شوند.

انواع کاغذ سنگ موجود در بازار، stone paper

کاغذ سنگ تولید شده در ایران تفاوت های زیادی با کاغذ سنگی های تولید شده در دیگر کشورها دارد. اما در کارایی و مصارف کاملا مشابه نمونه های خارجی خود بوده و به دلیل کیفیت بالای خود، حتی می تواند از نمونه های خارجی بهتر عمل کند.

کاغذ سنگ تولید شده در ایران

کاغذ سنگ تولید شده در ایران با استفاده از مواد اولیه داخلی و نیز با به کارگیری دانش و مهارتی که کاملا بومی بوده و توسط دانشمندان داخلی به دست آمده است، تولید شده و از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

کاغذ سنگ تولید شده در ایران، stone paper

این کاغذ بافتی دورو داشته و از هر دو سمت آن می توان برای مصارف چاپی و دیگر مصارف استفاده نمود. همچنین میزان پلیمر استفاده شده در این کاغذ از ۱۵درصد تجاوز نکرده و کاملا دوستدار طبیعت و تجزیه پذیر است.

فروشنده های اصلی کاغذ سنگ در کشور

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.