قیمت بندهای 70×100 کاغذ سنگی، stone paper

قیمت بندهای 70×100 کاغذ سنگی

قیمت بندهای 70×100 کاغذ سنگی
اختلاف قیمت میان کاغذ سنگی به شکل رول و کاغذ سنگی پس از گذر از مرحله برش و تبدیل به بند هایی با ابعاد ۷۰×۱۰۰، ۹۰×۶۰ و دیگر سایز ها، تنها به میزان هزینه افزوده شده برای انجام برش می باشد.
به جرات می توان گفت بند های کاغذ سنگی نسبت به رول های تولید شده از این کاغذ، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص می دهند. که در این میان نیز بند هایی به سایز ۷۰×۱۰۰ از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.
پرمصرف بودن کاغذ سنگی در سایز ۷۰×۱۰۰ سبب شده است تا تولید کنندگان این محصول بخش زیادی از تولیدات خود را ابتدا به این سایز برش داده و پس از بسته بندی اصولی، در انبار های خود نگهداری نمایند.
البته امکان سفارش کاغذ سنگی در دیگر سایز ها نیز وجود دارد. سایز هایی که خاص بوده و متناسب با هر کسب و کاری متفاوت هستند.

فروش بندهای 70×100 کاغذ سنگی

فروش بندهای ۷۰×۱۰۰ کاغذ سنگی در کلیه شهرهای کشور انجام شده و مصرف کنندگان این محصول می توانند بدون هیچ گونه محدودیت جغرافیایی، کاغذ مورد نیاز خود را با قیمت ثابتی خریداری نمایند.

فروش بندهای 70×100 کاغذ سنگی، stone paper

عاملین فروش و نمایندگی های فعال و مجاز مجتمع کاغذ سنگی یزد، در سراسر کشور در تلاش هستند تا کاغذ سنگی مورد نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن و بدون تغییر قیمت تامین نموده و واسطه های فروش را حذف نمایند.

بندهای سفارشی کاغذ سنگی

همانگونه که در بالا اشاره شد، در صورتی که مشتریان کاغذ سنگی به بند هایی با ابعادی خاص و سفارشی نیاز داشته و امکان برش دادن این کاغذ برایشان مهیا نباشد، می توانند کاغذ سنگی مورد نیاز خود را در سایز دلخواه سفارش دهند.

بندهای سفارشی کاغذ سنگی، stone paper

فروش بند های کاغذ سنگی توسط تولید کنندگان آن به منظور تامین کاغذ کاملا متناسب با کسب و کار مشتریان انجام شده و سبب می شود تا هزینه های مشتریان برای برش دادن این ابعاد کاهش یابد.

قیمت بندهای 70×100 کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.