قیمت خرید کاغذ سنگی پیشگامان، stone paper

قیمت خرید کاغذ سنگی پیشگامان

قیمت خرید کاغذ سنگی پیشگامان
خرید کاغذ سنگی پیشگامان در تمامی شهر های کشور با قیمت ثابتی انجام می شود. دلیل این ثبات قیمت حذف واسطه های فروش و اخذ نمایندگی های فعال و معتبر توسط این شرکت و در شهر های مختلف است.
خرید کاغذ سنگی در ایران مستقیم و بدون دخالت واسطه های فروش انجام می شود. زیرا شرکت پیشگامان برای جلوگیری از اختلاف قیمت در شهر ها و نقاط مختلف کشور، نمایندگی های معتبری را اخذ نموده است.
خریداران این کاغذ شگفت انگیز پس از یکبار استفاده از کاغذ سنگی از مصرف کنندگان همیشگی این محصول شده و به کلی آن را جایگزین دیگر کاغذ و مقوا ها خواهند نمود. زیرا مزیت های رقابتی بسیاری با دیگر کاغذ ها دارد.
این مزیت ها که همان ویژگی های کاغذ سنگی هستند، سبب بالا رفتن طول عمر این کاغذ شده و به بیانی دیگر آسیب پذیری این کاغذ را بسیار پایین می آورند. تا جایی که هیچ ماده و موجودی توان آسیب رساندن به بافت آن را نداشته باشد.

مزیت های رقابتی کاغذ سنگی

کاغذ سنگی به دلیل اینکه از الیاف سلولزی تشکیل نشده است، هیچ یک از معایبی که در نتیجه وجود این الیاف ایجاد می شود را نیز نداشته و به دنبال آن به مراقبت هایی که از کاغذ های سلولزی انجام می شود نیز، نیازی ندارد.

مزیت های رقابتی کاغذ سنگی، stone paper

این کاغذ بافتی کاملا ضد آب و ضد روغن داشته و در صورتی که با این مواد آغشته شود تغییر شکل نمی دهد. ضمن اینکه مقاومت کششی بالایی داشته و به سادگی نمی توان آن را پاره نمود. که این دو ویژگی خود از بزرگترین نقاط ضعف کاغذ های سلولزی هستند.

کیفیت بالای کاغذ سنگی

کیفیت کاغذ سنگی و تمامی محصولات و کارهای چاپی انجام شده بر روی این کاغذ بسیار بالاتر از دیگر کاغذ ها بوده و کار کردن با آن بسیار لذت بخش تر از کار کردن با دیگر کاغذ هاست. چرا که دردسر های کاغذ های سلولزی را ندارد.

کیفیت بالای کاغذ سنگی، stone paper

این کاغذ علاوه بر مقاوم بودن در برابر آب، روغن و نیز پارگی، در برابر عوامل دیگر مثل: حشرات و جوندگان، شعله ور شدن، تغییرات دمای محیط و… نیز مقاوم بوده و این خود سبب بالاتر رفتن کیفیت این کاغذ و محصولات جانبی آن می شود.

قیمت خرید کاغذ سنگی پیشگامان

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.