مرکز عرضه کاغذ از کربنات کلسیم،stone paper

مرکز عرضه کاغذ از کربنات کلسیم

مرکز عرضه کاغذ از کربنات کلسیم
کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم که ماده ای به دست آمده از سنگ آهک است، توسط مراکز زیادی به بازارهای داخلی عرضه شده است. ورود این کاغذ به بازارهای کاغذ و مقوا می تواند گام مهمی در راستای مقابله با بحران کاغذ در کشور باشد.
کاغذ تولید شده با سنگ آهک می تواند جایگزین دیگر کاغذ و مقواهای موجود در بازار شده و مشکلات پیش آمده از کمبود کاغذ و مقواهای سلولزی را تا حدودی از میان بردارد. بدین ترتیب مانع از تعطیل شدن برخی صنایع وابسته به کاغذ خواهد شود.
عرضه این کاغذ توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد و در شهرها و استان های مختلفی از کشور انجام شده و این شرکت همچنین قصد دارد تا کاغذ سنگی های خود را در بازارهای صادراتی و بین المللی بفروش برساند.
برای خرید کاغذ سنگی تولید شده در ایران می توانید با واحد فروش مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفته و کاغذ سنگی را با قیمت درب کارخانه و به ساده ترین شکل ممکن خریداری نمایید. برای این کار نیازی به رفتن به این شرکت ندارید.

قیمت کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم

کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم با قیمت یکسانی در سراسر کشور بفروش رسیده و این قیمت همان قیمت درب کارخانه است. این قیمت گذاری توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد و به منظور حذف واسطه های فروش انجام می شود.

قیمت کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم، stone paper

لازم به ذکر است که قیمت کاغذ تولید شده از سنگ این روزها از قیمت کاغذهای سلولزی پایین تر بوده و مصرف کنندگان می توانند با پرداخت هزینه های کمتری، کاغذی باکیفیت و کارایی دوچندان را خریداری نمایند.

کیفیت و کارایی کاغذ سنگی چگونه است؟

شاید برای شما سؤال پیش آمده باشد که: کیفیت و کارایی کاغذ سنگی چگونه است؟ جالب است بدانید که کیفیت و کارایی کاغذ تولید شده از سنگ بسیار بالاتر از آن است که بتوان با دیگر کاغذ و مقوا ها آن را مقایسه نمود.

کیفیت و کارایی کاغذ سنگی چگونه است؟، stone paper

این کاغذ برخلاف دیگر کاغذها بافتی کاملا منسجم و یکدست داشته و سطح آن غیر‌دانه‌دار است. به همین دلیل نرمی و لطافت خاصی در آن دیده شده و در برابر آب، روغن و نیز نیروی کششی بسیار مقاوم بوده و آسیب پذیر نیست.

مرکز عرضه کاغذ از کربنات کلسیم

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.