نمایندگی فروش کاغذ از سنگ آهک، stone paper

نمایندگی فروش کاغذ از سنگ آهک

نمایندگی فروش کاغذ از سنگ آهک
با اخذ نمایندگی فروش کاغذ تولید شده از سنگ آهک در هر شهر و یا استانی می توانید یکی از عاملین فروش این کاغذ در آن شهر بوده و تمامی خرید و فروش کاغذ سنگی در آن شهر یا استان را در دست بگیرید.
مجتمع کاغذ سنگی یزد با توجه به حجم بالای سفارشات و افزایش تعداد مشتریان خود، اقدام به اخذ نمایندگی های فعال و معتبری در شهرهای مختلف نموده است. بدین منظور از متقاضیان اخذ نمایندگی خود دعوت به همکاری می نماید.
این شرکت برای تسریع در پاسخگویی به مشتریان جدید و قدیمی خود در اقصی نقاط کشور این نمایندگی ها را اخذ نموده و موجب سهولت خرید و فروش کاغذ تولید شده از سنگ در تمامی شهرهای کشور شده است.
برای اخذ نمایندگی فروش این شرکت کافی است پس از مطالعه و مهیا نمودن شرایط مندرج در وب سایت رسمی این شرکت، فرم درخواست نمایندگی موجود بر روی سایت را تکمیل و ارسال نمایید.

کاغذ تولید شده از سنگ آهک

کاغذ تولید شده از سنگ آهک، نسل جدیدی از کاغذ بوده که با داشتن ویژگی های منحصر به فرد فراوانی و در مدت نسبتا کوتاهی توانسته است جایگاه خود در صنایع وابسته به انواع کاغذ و مقوا را تثبیت نماید.

کاغذ تولید شده از سنگ آهک، stone paper

تفاوت های ظاهری و بافتی این کاغذ از قبیل: داشتن بافتی نرم و مخملی، سطحی منسجم و یکدست و نیز مقاوم بودن در برابر کشش و پارگی و همچنین آسیب حشرات و جوندگان و نیز ضد آب بودن، سبب برتری این کاغذ از دیگر کاغذها شده است.

کاربرد کاغذ تولید شده از سنگ آهک

کاغذ تولید شده از سنگ‌ آهک درست همان کاربردهای کاغذهای سلولزی را داشته و می تواند جایگزین بسیار خوبی برای کاغذ و مقوای استفاده شده در کلیه صنایع مرتبط با این محصولات شود.

کاربرد کاغذ تولید شده از سنگ آهک، stone paper

بکار بردن کاغذ سنگی در صنایع مختلف با مزیت های زیادی همراه بوده که می تواند موجب کاهش هزینه های تمام شده در آن صنعت شده و کیفیت و کارایی محصولات تولید شده را به میزان چندین برابر بالاتر ببرد.

نمایندگی فروش کاغذ از سنگ آهک

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.