بازار فروش کاغذ معدنی ایران، stone paper

بازار فروش کاغذ معدنی ایران

بازار فروش کاغذ معدنی ایران
فروش کاغذ معدنی ایرانی در بازارهای داخلی و صادراتی توانسته است جایگاه خوبی را اخذ نماید. این کاغذ با داشتن کیفیت بسیار خوبی، در صنایع بی شماری استفاده شده و می تواند جایگزین خوبی برای کاغذ های وارداتی شود.
در بازارهای داخلی به طور گسترده تری کاغذ هایی که از دیگر کشورها وارد می شوند، را می توان یافت و دلیل این امر نیز کم بودن توان کشور در تولید کاغذهای سلولزی است. اما کاغذ معدنی ایرانی می تواند این مشکل را حل کند.
زیرا برای تولید کاغذ معدنی در ایران هیچگونه محدودیتی وجود نداشته و مهمترین ماده مورد نیاز برای تولید این کاغذ که همان سنگ‌ آهک است در این کشور به وفور یافت می شود. و بهتر است بگوییم که این کاغذ بهترین گزینه برای کشور ایران است.

قیمت کاغذ معدنی تولید شده در ایران

کاغذ معدنی تولید شده در ایران را این روزها با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به کاغذ های معمولی و بخصوص گلاسه می توان خریداری نمود. قیمت پایین تر این محصول سبب شده است تا صنایع زیادی به استفاده از این محصول روی بیاورند.

قیمت کاغذ معدنی تولید شده در ایران، stone paper

جالب ترین بخش موضوع اینجاست که کاغذ سنگی علاوه بر داشتن قیمتی بسیار پایین تر از دیگر کاغذها، ویژگی های شگفت انگیز زیادی نیز دارد که سبب می شوند تا کیفیت و کارایی آن بهتر شده و کار کردن با آن لذت بخش تر باشد.

صادرات کاغذ معدنی ایرانی

کشور ایران برای تولید انبوه این محصول و نیز وارد شدن به بازارهای صادراتی آن هیچگونه محدودیتی نداشته و حتی در این زمینه می تواند بسیار موفق باشد. چرا که علاوه بر برخورداری از مواد اولیه مرغوب، تنها تولید کننده کاغذ سنگی در خاورمیانه نیز می باشد.

صادرات کاغذ معدنی ایرانی، stone paper

بدین معنی که می تواند کاغذ معدنی را به دیگر کشورهای خاورمیانه که از دانش و علم مورد نیاز برای تولید این کاغذ محروم هستند، صادر نموده و در تامین کاغذ این کشورها که معمولا با کمبود کاغذ مواجه هستند، نقش به سزایی داشته باشد.

بازار فروش کاغذ معدنی ایران

همچنین ببینید

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور امروزه تولید کاغذ معدنی در کارخانه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.