خرید ضخامت های مختلف مقوا سنگی، stone paper

خرید ضخامت های مختلف مقوا سنگی

خرید ضخامت های مختلف مقوا سنگی
امکان خرید ضخامت های مختلف مقوا سنگی برای تمامی صنایعی که از انواع مقوای ایرانی و خارجی استفاده می نمایند، وجود دارد. این مقوا ها توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.
مقوا سنگی محصولی از کاغذ سنگی است که در ضخامت های بالا تولید شده و امکان استفاده در مصارف کاغذ را ندارد. به همین دلیل از آن به جای انواع مقوای موجود در بازار استفاده شده و محبوبیت خاصی در صنایع مختلف به دست آورده است.
برای خرید و گرفتن هرگونه مشاوره در مورد مقوا سنگی و نیز کاربرد آن می توان با مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفت. این شرکت به تمامی سوالات شما پاسخگو بوده و توان تامین این محصول در تناژهای بالا را دارد.
مقوا سنگی همانگونه که در شیوه و روش تولید و نیز داشتن ویژگی های منحصر به فرد با دیگر مقواها متفاوت است، در هنگام کاربرد و استفاده نیز تفاوت هایی با دیگر مقواها داشته و بایستی نکات مهم درمورد کاربرد آن را از متخصصین این حوزه پرسید.

کاربرد ضخامت های مختلف مقوا سنگی

از ضخامت های مختلف مقوا سنگی بطور گسترده ای در امر بسته بندی و کارتن سازی می توان استفاده نمود. با استفاده از این مقواها می توان انواع کارتن های مقوایی کاملا ضد آب و مقاوم در برابر پارگی را تولید نمود.

کاربرد ضخامت های مختلف مقوا سنگی، stone paper

کاغذ دیواری نیز یکی دیگر از محصولاتی است که با استفاده از مقواهای تولید شده با پودر سنگ می توان تولید نمود. اما کاربرد مقواهای سنگی به این دو مورد محدود نشده و این مقوا در تمامی صنایع وابسته به مقوا و کاغذهای سنگین کاربرد دارد.

زیبایی مقواهای تولید شده از سنگ

مقواهای تولید شده از سنگ‌ آهک از زیبایی خاص و منحصر به فردی برخوردار بوده و همین امر نیز سبب جذب شدن بسیاری از صنایع چاپ و بسته بندی به این مقواها شده است. چرا که کار کردن و در دست گرفتن آن لذت بخش است.

زیبایی مقواهای تولید شده از سنگ، stone paper

سطح مقواهای سنگی عاری از هرگونه پرز و خلل و فرج بوده و کاملا نرم و مخملی به نظر می رسد. همچنین کاملا نفوذ ناپذیر بوده و در مواجهه با مواد مختلف از جمله آب و روغن زیبایی خود را از دست نمی دهد.

خرید ضخامت های مختلف مقوا سنگی

همچنین ببینید

کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ

کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.