شرکت اصلی تولید کاغذ سنگی در ایران، stone paper

شرکت اصلی تولید کاغذ سنگی در ایران

شرکت اصلی تولید کاغذ سنگی در ایران
شرکت اصلی تولید کاغذ سنگی در ایران توان تولید سالانه ۵۰۰۰ تن کاغذ سنگی باکیفیت در سال را داشته و این روزها در پی افزایش شعبات و نیز ازدیاد میزان تولید سالانه خود برآمده است. این شرکت کاغذ سنگی را با استفاده از دانشی کاملا بومی تولید می نماید.
تولید کاغذ سنگی در کشور ایرانی پلی به سمت داشتن طبیعتی زیبا و بکر بوده و می تواند با کاهش برداشت از منابع طبیعی همچون جنگلها، تضمین کننده حیات بشر بر روی کره زمین باشد. این کاغذ به طبیعت ما ضربه ای وارد نمی کند.
همچنین کاغذ سنگی به دلیل داشتن بافت و شخصیتی منحصر به فرد و بسیار زیبا، در هنگام استفاده مزیت های زیادی را برای مصرف کنندگان خود به همراه داشته و موجب بالا رفتن کیفیت محصولات تولید شده با این کاغذ می شود.

کیفیت کاغذ سنگی ایرانی

کاغذ سنگی تولید شده در ایران با بهره برداری از مواد اولیه کاملا ایرانی، از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و توان رقابت با نمونه های تولید شده توسط رقبای خارجی خود را دارد. این کاغذ می تواند در موارد زیادی بهتر از نمونه های معمولی خود عمل کند.

کیفیت کاغذ سنگی ایرانی، stone paper

کیفیت بالای کاغذ سنگ ایرانی با کیفیت بالای اولیه مورد نیاز برای تولید آن بی ارتباط نبوده و سبب شده است تا از این محصول در صنایع زیادی بخصوص صنعت چاپ و بسته بندی استفاده شود. بسته بندی های تولید شده با این کاغذ بسیار مقاوم و زیبا هستند.

فروش کاغذ سنگی ایرانی

فروش کاغذ سنگی ایرانی به دلیل تعداد کم تولید کنندگان داخلی این محصول و قرار داشتن این صنعت در زمره صنایع نوظهور، بصورت های گسترده ای انجام نمی شود. شما برای خرید این محصولات می توانید از شرکت های معتبر در این زمینه کمک بگیرید.

فروش کاغذ سنگی ایرانی، stone paper

اگر شما نیز همانند ما و دیگر مصرف کنندگان در تامین کاغذ سنگی خود با مشکلاتی مواجه بوده و نتواسته اید این خرید را انجام دهید، پیشنهاد می کنیم با مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفته و خرید خود را انجام دهید.

شرکت اصلی تولید کاغذ سنگی در ایران

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.