فروش انواع رول کاغذ سنگی، stone paper

فروش انواع رول کاغذ سنگی

فروش انواع رول کاغذ سنگی
انواع رول کاغذ سنگی در ضخامت ها و عرض های مختلفی بفروش می رسد. خرید رول های کاغذ سنگی برای مشتریانی که امکان برش این محصول در ابعاد دلخواه خود را دارند، بسیار به صرفه تر از خرید کاغذ های شیت شده است.
رول های کاغذ سنگی که با قیمت پایین تری نسبت به کاغذ های شیت شده بفروش می رسند، در برخی از صنایع قابل استفاده بوده و حتی صنایعی که به کاغذهای شیت شده نیاز داشته و امکان برش دادن کاغذ را دارند، می توانند از این رول ها استفاده نمایند.
پایین تر بودن قیمت رول های کاغذ سنگی به نسبت کاغذ سنگی های شیت شده در ابعاد مختلف به دلیل حذف مراحل برش بوده و این تفاوت قیمت درحالی است که بافت و کیفیت هر دو نوع کاغذ مشابه هم است.

مرکز فروش رول های کاغذ سنگی

رول های کاغذ سنگی را از مراکز زیادی می توان خریداری نمود. اما پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به آسیب پذیر تر بودن رول کاغذ به نسبت کاغذهای شیت شده، این رول ها را از مراکزی خریداری نمایید که در مقابل ارسال این رول ها مسئول و متخصص باشند.

مرکز فروش رول های کاغذ سنگی، stone paper

شرکتی به نام مجتمع کاغذ سنگی یزد با داشتن یک تیم قوی و حرفه ای می تواند محصولات مورد نیاز مشتریان را به شهرهای مختلف ارسال نماید. این شرکت ارسال رول های کاغذ سنگی را کاملا اصولی و حرفه ای انجام داده و مانع از آسیب دیدن آن می شود.

خرید رول های کاغذ سنگی در کشور

با توجه به این نکته که ارسال و بسته بندی رول های کاغذ سنگی دردسر های خاص خود را داشته و برخی از فروشندگان و تولید کنندگان زیر بار فروش این محصول نمی روند، ممکن است امکان خرید این محصول در شهرهای خاصی را نداشته باشید.

خرید رول های کاغذ سنگی در کشور، stone paper

اما مجتمع کاغذ سنگی یزد برای فروش و ارسال رول های کاغذ سنگی خود هیچگونه شرایط جغرافیایی خاصی را در نظر نگرفته و قادر است نیاز مشتریان این محصول در تمام کشور و حتی شهرهای دور افتاده را تامین نماید.

فروش انواع رول کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.