قیمت تمام شده کاغذ سنگ ایرانی، stone paper

قیمت تمام شده کاغذ سنگ ایرانی

قیمت تمام شده کاغذ سنگ ایرانی
کاغذ سنگ تولید شده در ایران با قیمت تمام شده پایین تری نسبت به دیگر کاغذها بفروش می رسد. از جمله دلایل این امر می توان به تولید داخلی بودن و در نتیجه تاثیر کم نوسانات قیمت ارز بر روی قیمت گذاری آن، اشاره داشت.
قیمت تمام شده کاغذ از سنگ ایرانی با توجه به مشکلات پیش آمده در بازار کاغذ های معمولی بسیار پایین تر از دیگر کاغذ و مقواهایی است که با استفاده از چوب درختان تولید می شوند. در صورتی که در شرایط نرمال شاهد عکس این قضیه بوده ایم.
چرا که کیفیت و کارایی کاغذ تولید شده از سنگ را به هیچ عنوان نمی توان با کیفیت کاغذ هایی مقایسه کرد که در بافت خود مملو از الیاف سلولزی هستند. همانگونه که سنگ با چوب درختان قابل مقایسه نیست.
اما این روزها شاهد عرضه کاغذ سنگ ایرانی با قیمتی پایین و کیفیتی بسیار بالاتر از کاغذ های معمولی هستیم. بدین ترتیب با خرید این کاغذها می توان علاوه بر بهره مندی از ویژگی های شگفت انگیز آن ها، هزینه کمتری را نیز پرداخت نمود.

مقایسه قیمت کاغذ سنگ ایرانی و خارجی

قیمت کاغذ سنگی که در داخل کشور تولید می شود، به مراتب پایین تر از کاغذ سنگ خریداری شده از کشورهای خارجی می باشد. ضمن اینکه نوسانات بازار ارز و طلا تاثیر کمتری بر قیمت کاغذ سنگی داخلی داشته اما بر قیمت کاغذ سنگ وارداتی اثری مستقیم دارند.

مقایسه قیمت کاغذ سنگ ایرانی و خارجی، stone paper

همانگونه که بارها به این نکته اشاره شده است پایین تر بودن قیمت کاغذ سنگ تولید شده در ایران به نسبت کاغذ سنگ های وارداتی و نیز دیگر کاغذها، تنها به شرایط کشور مربوط بوده و ارتباطی با کیفیت این محصول ندارد.

خرید کاغذ سنگ ایرانی

برای خرید کاغذ سنگ ایرانی، ما پیشنهاد می کنیم که از تیم فروش قوی و حرفه ای مجتمع کاغذ سنگی یزد کمک گرفته و از این طریق کاغذ سنگی متناسب با کسب و کار خود را با قیمت درب کارخانه از این شرکت تهیه نمایید.

خرید کاغذ سنگ ایرانی، stone paper

این شرکت در شهرهای مختلفی از کشور و با کمک عاملین فروش خود اقدام به عرضه کاغذ سنگ ایرانی نموده و قیمت این محصول را با سعی و تلاش بسیار ثابت نگهداشته است. تا شاهد اختلاف قیمت این محصول در سراسر کشور نباشیم.

قیمت تمام شده کاغذ سنگ ایرانی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.