مرکز فروش کاغذ سنگی رنگی، stone paper

مرکز فروش کاغذ سنگی رنگی

مرکز فروش کاغذ سنگی رنگی
در مراکز فروش کاغذ سنگی می توانید کاغذ سنگی هایی که به رنگ های مختلف تولید شده باشند را نیز مشاهده نمایید. این کاغذها که به سفارش مشتریان تولید می شوند، قابلیت های بیان شده برای کاغذ سنگی معمولی را دارا بوده و کیفیت بالایی دارند.
با توجه به وجود تقاضا در بازارهای مربوط به کاغذ های رنگی و نیز تولید نشدن کاغذ رنگی های معمولی به میزان کافی و با درجه کیفی مناسب، تولید کنندگان کاغذ سنگی به این فکر افتادند که بخشی از تولیدات خود را به رنگ های مختلفی تولید نمایند.
سفارش کاغذ سنگی رنگی از جانب تولید کنندگان این محصول و بنابه درخواست مشتریان ثبت شده و پس از گذشت مدت زمان لازم این کاغذ سنگی آماده تحویل به مصرف کنندگان آن خواهد بود. کاغذ سنگی رنگی برتری های زیادی از دیگر کاغذهای رنگی دارد.

برتری کاغذ سنگی رنگی از نمونه های معمولی

کاغذ سنگی رنگی قابلیت هایی دارد که در هیچ یک از کاغذ رنگی هایی که با کاغذ معمولی تولید شده باشند، دیده نمی شود. این کاغذها با قرار گرفتن در معرض آب و روغن دچار تغییر رنگ و تغییر شکل نمی شوند.

برتری کاغذ سنگی رنگی از نمونه های معمولی، stone paper

رنگ کاغذ سنگی رنگی در هنگام استفاده و یا تولید محصولات مختلف پس زده نمی شود. حتی اگر در معرض آب و دیگر مایعات قرار گرفته باشد. ضمن اینکه این کاغذ ها برخلاف نمونه های معمولی از مقاومت کششی بالایی برخوردار هستند.

قیمت کاغذ سنگی رنگی

قیمت کاغذ سنگی رنگی به نسبت قیمت دیگر کاغذهای رنگی بسیار پایین تر بوده و در عین حال کیفیتی بالاتر از آن ها دارد. چرا که دیگر کاغذهای رنگی عموما وارداتی بوده و هزینه های زیادی صرف واردات آن ها می شود.

قیمت کاغذ سنگی رنگی، stone paper

واردات کاغذهای رنگی به این خاطر است که کشور ما قادر به تامین بازار مربوط به کاغذهای رنگی نبوده و برای جبران این کار ناچار به خریداری آنها از دیگر کشورها و تزریق به بازارهای داخلی، البته با قیمتی بسیار بالا می باشد.

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.