تولید ساک دستی با کاغذ سنگ، stone paper

تولید ساک دستی با کاغذ سنگ

تولید ساک دستی با کاغذ سنگ
ساک دستی های تولید شده با کاغذ سنگ طول عمر و دوام بالایی داشته و قادرند وزن بسیار بیشتری را نسبت به دیگر ساک دستی ها تحمل نمایند. این ساک دستی ها در مقابل نیروی کشش و پارگی مقاوم بوده و کاملا ضد‌ آب هستند.
از کاغذ سنگی در صنعت چاپ و تبلیغات و بخصوص چاپ هدایای تبلیغاتی همچون ساک دستی استفاده های زیادی می شود. شخصیت منحصر به فرد کاغذ سنگی سبب می شود تا هدایای تبلیغاتی چاپ شده با آن خاص و ویژه باشند.
کاغذ سنگی مورد استفاده در چاپ انواع ساک دستی را می توان به انواع روش های چاپ برجسته، طلاکوب، معمولی تک رنگ، چند رنگ، uv موضعی و برجسته چاپ نمود. در تمام روش های چاپی بیان شده کیفیت کار چاپی انجام شده بسیار بالاست.

ویژگی های ساک دستی کاغذ سنگی

ساک دستی تولید شده با کاغذ سنگی به سادگی و با قرار گرفتن در معرض نیروی کششی پاره نشده و از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این ساک دستی ها با خیس و چرب شدن خراب نشده و بافتی ضد آب و روغن دارند.

ویژگی های ساک دستی کاغذ سنگی، stone paper

بافت ساک دستی های کاغذ سنگی غیر دانه دار و کاملا همگن بوده و در سطح آن هیچگونه پرزی وجود ندارد. به همین دلیل این ساک دستی ها از زیبایی و لطافت خاصی برخوردار بوده و در هنگام لمس شدن احساس بی نظیری را به دست می دهد.

کاغذ سنگی مناسب برای ساک دستی

عموما از ضخامت کاغذ سنگی هایی که در رنج متوسط تولید می شوند، می توان برای تولید ساک دستی استفاده نمود. در این میان کاغذ سنگی ۲۴۰ و ۲۵۰ میکرون بیشترین استفاده برای تولید ساک دستی را دارند.

کاغذ سنگی مناسب برای ساک دستی، stone paper

لازم به ذکر است تمامی روش های چاپ انجام شده بر روی کاغذ سنگی به سادگی و بدون نیاز به انجام خدمات تکمیلی چاپی از قبیل: روکش سلفون، لمینت و… بی نیاز بوده و به همین دلیل هزینه های انجام شده در حین چاپ کاغذ سنگی پایین تر از دیگر کاغذهاست.

تولید ساک دستی با کاغذ سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.