تولید کاغذ سنگ رنگی بصورت اختصاصی، stone paper

تولید کاغذ سنگ رنگی بصورت اختصاصی

تولید کاغذ سنگ رنگی بصورت اختصاصی
تولید کاغذ سنگ رنگی بصورت اختصاصی و در رنگ های اعلام شده توسط مشتریان انجام می شود. از این پس مشتریان کاغذ سنگی می توانند این محصول را در رنگ های خاص و متنوعی و با قیمت مناسبی سفارش دهند.
یکی از گام های مهمی که تولید کنندگان کاغذ سنگی برداشته اند، تولید نمودن کاغذ سنگ در رنگ های مختلف است. با اینکار می شود کاغذ سنگ رنگی را جایگزین کاغذ رنگی های معمولی نموده و از کیفیت بالای آن هنگام کار لذت برد.
از آنجایی که کشور ما در تولید کاغذ رنگی های معمولی چندان موفق نبوده و نمی تواند نیاز بازارهای داخلی خود را به خوبی پاسخگو باشد، تولید کاغذ سنگ رنگی با توجه به گسترده بودن کاربردهای آن و نیز کمبود کاغذ رنگی معمولی می تواند فایده بسیار داشته باشد.

مصرف کنندگان کاغذ سنگ رنگی

مصرف کنندگان کاغذ سنگ رنگی همان مصرف کنندگان کاغذهای رنگی معمولی و نیز کاغذهای فابریانو هستند. ضمن اینکه از ضخامت های بالای این کاغذ سنگ های رنگی می توان در مصارف مقواهای رنگی نیز استفاده نمود.

مصرف کنندگان کاغذ سنگ رنگی، stone paper

تمامی این مشتریان می توانند کاغذ سنگ رنگی را به شکل رول و شیت هایی با ابعاد سفارشی تهیه نموده و در کسب و کار خود از آن استفاده نمایند.
کیفیت کاغذ سنگی پس از رنگ آمیزی و بدون رنگ آمیزی تفاوتی نداشته و هر دو از کیفیت بالایی برخوردارند.

کاغذ سنگ رنگی دوستدار طبیعت

کاغذ سنگی حتی پس از تولید شدن در رنگ های مختلف نیز دوستدار طبیعت بوده و رنگ های استفاده شده در تولید این کاغذ اثرات مخرب و سوء بر چرخه محیط زیست نمی گذارند. این رنگ ها از جمله رنگ های طبیعی و بدون خطر می باشند.

کاغذ سنگ رنگی دوستدار طبیعت، stone paper

استفاده از کاغذ سنگی رنگی در نهایت منجر به تولید زباله نیز نشده و علاوه بر تجزیه نوری در شرایط تجاری نیز می توان آن را به همراه پلاستیک درجه ۲ بازیافت نموده و در صنایع دیگری از آن بارها استفاده نمود.

تولید کاغذ سنگ رنگی بصورت اختصاصی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.