خرید بی واسطه کاغذ تولید شده از سنگ، stone paper

خرید بی واسطه کاغذ تولید شده از سنگ

خرید بی واسطه کاغذ تولید شده از سنگ
خرید بی واسطه کاغذ تولید شده از سنگ و ارتباط مستقیم با مجتمع کاغذ سنگی یزد ممکن شده است. مشتریان می توانند با این شرکت ارتباط گرفته و کاغذ سنگی را با قیمت پایه و بدون سود دهی خریداری نمایند.
مشتریانی که کاغذ سنگی را در حجم های بالا مصرف نموده و به دنبال یافتن راهی جهت ارتباط با مجتمع کاغذ سنگی یزد و حذف واسطه های فروش هستند، می توانند از طریق وب سایت این شرکت و ارتباط با واحد فروش آن خرید خود را انجام دهند.
مزیت خرید بی واسطه این است که علاوه بر پرداخت نمودن هزینه کمتر و صرفه جویی در هزینه های انجام شده، تضمین شده نیز هست. زیرا فروشندگان اصلی و تولید کنندگان این کاغذ در برابر مشتریان خود احساس مسئولیت نموده و کیفیت کاغذ سنگی را حفظ می نمایند.

استفاده از کاغذ تولید شده از سنگ

استفاده نمودن از کاغذ تولید شده از سنگ آهک در هر صنعتی مفید و پرسود بوده و به این دلیل که بافت کاغذ سنگی به هیچگونه مراقبت و خدمات تکمیلی خاصی نیاز ندارد، دردسر کار کردن با این کاغذ به نسبت دیگر کاغذها بسیار پایین تر است.

استفاده از کاغذ تولید شده از سنگ، stone paper

با استفاده نمودن از این کاغذ در صنایع مختلف می توان مراحل پوشش دهی و روکش دادن با انواع پلاستیک را به کلی حذف نموده و در هزینه و زمان صرف شده برای انجام این عملیات نیز صرفه جویی نمود.

بافت نرم کاغذ تولید شده از سنگ

در بافت کاغذ تولید شده از سنگ هیچگونه تار و پودی قرار نداشته و همچنین سطح آن عاری از هرگونه پرز و زبری است. به همین دلیل در هنگام لمس کردن این کاغذ متوجه نرمی و لطافت خاص و بی نظیر آن خواهید شد.

بافت نرم کاغذ تولید شده از سنگ، stone paper

همچنین بافت کاغذ سنگی غیر دانه دار بوده و نسبت به بافت دیگر کاغذها، مسطح تر و نرم تر است. ضمن اینکه شکننده نبوده و حتی در صورت تاشدن نیز در محل های خطوط تا دچار شکستگی و فرسایش بافتی نمی شود.

خرید بی واسطه کاغذ تولید شده از سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.