سفارش کاغذ سنگی در اندازه های محتلف، stone paper

سفارش کاغذ سنگی در اندازه های مختلف

سفارش کاغذ سنگی در اندازه های مختلف
مشتریان کاغذ سنگی می توانند این محصول را در اندازه های مختلف و انواع ضخامت ها سفارش دهند. مجتمع کاغذ سنگی یزد این سفارشات را ثبت نموده و تلاش می کند که در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود تحویل دهد.
سفارش کاغذ سنگی به شکل رول و شیت و در اندازه های مختلفی امکان پذیر بوده و مصرف کنندگان این محصول می توانند پس از ارتباط گرفتن با فروشندگان و اطلاع یافتن از وضعیت تولید و انبار آنها، خرید خود را انجام دهند.
با توجه به تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف، ممکن است که در زمان سفارش مشتریان کاغذ سنگی با ابعاد و ضخامت مد نظر آن ها تولید نشده باشد. در اینصورت تولید کنندگان این محصول می توانند سفارش مصرف کنندگان را مطابق درخواست خودشان تولید نمایند.

زمان تحویل سفارشات کاغذ سنگی

زمانی که طول می کشد تا تولید کنندگان کاغذ سنگی سفارشات مشتریان خود را تحویل دهند، تابعی از وضعیت تولید و میزان سفارشات است. بدین معنا که تحویل کاغذ سنگی در ضخامتی که در خط تولید نبوده و نیز حجم های بالای سفارشات زمان بیشتری را نیاز دارد.

زمان تحویل سفارشات کاغذ سنگی، stone paper

تولید کنندگان کاغذ سنگی تمام تلاش خود را می کنند تا سفارشات مشتریان را در بازه زمانی اعلام شده و حتی پیش از آن تحویل دهند. اما مشتریان این محصول نیز موظف هستند که بازه های زمانی بیان شده را جدی گرفته و براساس آن برنامه ریزی نمایند.

ظرفیت تولید کارخانه کاغذ سنگی یزد

ظرفیت تولید کارخانه کاغذ سنگی یزد به میزان ۵۰۰۰ تن در سال می باشد. به این معنا که اگر تمام شرایط لازم برای تولید کاغذ از سنگ آهک مهیا بوده و مشکلی بر سر راه تولید پیش نیاید، این کارخانه هر سال می تواند ۵۰۰۰ تن کاغذ سنگی مرغوب را تحویل دهد.

ظرفیت تولید کارخانه کاغذ سنگی یزد، stone paper

سفارشات مشتریان توسط این کارخانه با توجه به حداکثر میزان تولید در سال و ماه انجام می شود. البته این میزان تولید مربوط به یک خط تولید کاغذ سنگی بوده و با راه اندازی دومین خط تولید این میزان بیشتر خواهد شد.

سفارش کاغذ سنگی در اندازه های مختلف

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.