فروش مستقیم کاغذ سنگی به صورت رول، stone paper

فروش مستقیم کاغذ سنگی به صورت رول

فروش مستقیم کاغذ سنگی به صورت رول
فروش مستقیم کاغذ سنگی به صورت رول برای استفاده آن دسته از مشتریانی که برای تولیدات خود به رول های کاغذی نیاز دارند، انجام می شود. این مشتریان می توانند رول کاغذ سنگی را در ضخامت های مختلف خریداری نمایند.
کاغذ سنگی ابتدا در همه ضخامت ها به شکل رول تولید شده و سپس در مرحله برش و بسته بندی به شیت های استانداردی با ابعاد 90×60 و نیز 70×100 برش داده شده و پس از آن به روشی اصولی بسته بندی می شود.
رول های کاغذ سنگی به این علت که وارد مرحله برش و بسته بندی نشده و هزینه ای برای این امر بر روی آنها انجام نمی شود، با قیمت پایین تری نسبت به کاغذ سنگی های شیت شده بفروش می رسند.

خرید رول کاغذ تولید شده از سنگ

برای خرید رول کاغذ تولید شده از سنگ آهک مشتریان می توانند با واحد فروش مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفته و این رول ها را با قیمت پایینی و با کیفیت بالایی بدون دخالت واسطه خریداری نموده و به مصرف برسانند.

خرید رول کاغذ تولید شده از سنگ، stone paper

این شرکت برای ارسال رول های کاغذ سنگی که از آسیب پذیری نسبتا زیادی برخوردار بوده و نیازمند مراقبت بیشتری هستند، تدابیری را اندیشیده و این رولها را کاملا حرفه ای و به بهترین شکل ممکن ارسال می نماید.

کیفیت رول کاغذ تولید شده از سنگ

کیفیت رول کاغذی که با استفاده از سنگ آهک تولید می شود با کیفیت کاغذ سنگی های شیت شده متفاوت نبوده و تنها تفاوت میان این دو در برش و بسته بندی آنهاست. بدین ترتیب با خرید رول های کاغذ سنگی می توانید کیفیت بالا را با قیمت پایین تری خریداری نمایید.

مشتریانی که امکانات لازم برای برش دادن کاغذ سنگی را در اختیار داشته باشند نیز می توانند این محصول را به شکل رول و با قیمت پایین تری خریداری نموده و سپس در ابعاد مد نظر و مناسب خودشان برش دهند.

فروش مستقیم کاغذ سنگی به صورت رول

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.