فروش کاغذ مصنوعی یا کاغذ سنگی، stone paper

فروش کاغذ مصنوعی یا کاغذ سنگی

فروش کاغذ مصنوعی یا کاغذ سنگی
کاغذ تولید شده از سنگ آهک نام های مختلفی داشته و یکی از این نام ها کاغذ مصنوعی است. کاغذ سنگی و یا همان کاغذ مصنوعی هم اکنون در کشور ما تولید شده و در بازارهای محصولات کاغذی و مقوایی بفروش می رسد.
برخی به این دلیل که در تولید کاغذ سنگی از موادی آلی و زنده استفاده نشده و با استفاده از پودر سنگ آهک تولید می شود، به آن کاغذ مصنوعی می گویند. اما این نام متفاوت موجب متفاوت شدن شخصیت این کاغذ نخواهد شد.
در تمامی نامگذاری های انجام شده برای کاغذ سنگی یکی از شگفتی های کاغذ سنگی بیان شده و با وجود این تفاوت در نامگذاری های انجام شده، این کاغذ در ماهیت و ویژگی ها کاملا یکسان بوده و متفاوت نمی باشد.

تولید کاغذ مصنوعی با سنگ آهک

برای تولید کاغذ مصنوعی از سنگ آهک استفاده می شود. یکی از مواد جانبی این سنگ که کربنات کلسیم نام داشته و پودری سفید رنگ است، به میزان ۸۰ درصد در تولید کاغذ مصنوعی استفاده می شود.

تولید کاغذ مصنوعی با سنگ آهک، stone paper

برای تولید کاغذ مصنوعی بایستی از یک ماده پلاستیکی که در زمره مواد پلاستیکی دوستدار طبیعت قرار دارد نیز استفاده نمود. این ماده پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن نام داشته و به میزان ۱۵درصد در تولید این کاغذ استفاده می شود.

ویژگی های کاغذ مصنوعی

ویژگی های زیادی برای کاغذ مصنوعی بیان شده است. این کاغذ به خوبی در برابر آب و روغن مقاومت نشان داده و در صورت آغشته شدن با این مواد، مانع از نفوذ آنها به بافت های درونی خود و آسیب دیدن بافت خود می شود.

ویژگی های کاغذ مصنوعی، stone paper

کاغذ مصنوعی همچنین به سختی پاره شده و از استحکام و دوام بالایی برخوردار است. این کاغذ همانطور که از نام آن مشخص است، محصولی مصنوعی محسوب شده و حشرات و جوندگان نمی توانند آن را خرد و پاره کنند.

فروش کاغذ مصنوعی یا کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.