نقش پودر کربنات کلسیم در تولید کاغذ، stone paper

نقش پودر کربنات کلسیم در تولید کاغذ

نقش پودر کربنات کلسیم در تولید کاغذ
پودر کربنات کلسیم در تولید کاغذ سنگی نقشی حیاتی و غیر قابل چشم پوشی دارد. زیرا گرانول های اصلی کاغذ سنگی را با این پودر تهیه نموده و سپس درصد های ناچیزی از دیگر موادی همانند پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن به آن افزوده می شود.
در کارخانه کاغذ سنگی برای نخستین بار از پودر کربنات کلسیم به عنوان مهمترین و اصلی ترین ماده اولیه و نه یک ماده افزودنی برای تولید کاغذ استفاده می شود. در این کارخانه ها عدم وجود کربنات کلسیم می تواند منجر به تعطیلی شود.
در این واحد های تولیدی ۸۰ درصد مواد اولیه ای که خریداری می شود، کربنات کلسیم بوده و درصورتی که این پودر کمتر از میزان بیان شده در تولید کاغذ سنگی استفاده شود، مشکلاتی را در هنگام استفاده از این کاغذ ایجاد می نماید.

مزیت تولید کاغذ با پودر کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم از آنجایی که بسیار فراوان بوده و با قیمت پایینی نیز خرید و فروش می شود، اگر برای تولید کاغذ استفاده شود مزیت های زیادی را به همراه می آورد که مهمترین آنها کاهش هزینه های تولید می باشد.

مزیت تولید کاغذ با پودر کربنات کلسیم، stone paper

این پودر از دل سنگ هایی با پایه آهکی که از فراوانترین سنگ های پوسته زمین به شمار می روند، استخراج شده و یک ماده معدنی است که در هنگام سوختن و تجزیه کاغذ سنگی برجای مانده و به طبیعت باز می گردد.

خرید کاغذ تولید شده با پودر کربنات کلسیم

اگر پس از مطالعه پیرامون شخصیت کاغذی که با پودر کربنات کلسیم تولید شده و نیز مطلع شدن از مزیت هایی که برای مصرف کنندگان خود در صنایع مختلف به همراه می آورد، قصد خرید این کاغذ را دارید، مجتمع کاغذ سنگی یزد می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

خرید کاغذ تولید شده با پودر کربنات کلسیم، stone paper

این شرکت کاغذ سنگی ایرانی را با قیمتی مناسب و با کیفیتی بی نظیر در دسترس مشتریان خود از سراسر کشور قرار می دهد. فروش این شرکت بدون دخالت واسطه بوده و تیم فروش آن سفارشات مشتریان را ثبت و ارسال می نمایند.

نقش پودر کربنات کلسیم در تولید کاغذ

همچنین ببینید

مشاوره جهت تولید کاغذ از کربنات کلسیم

مشاوره جهت تولید کاغذ از کربنات کلسیم

مشاوره جهت تولید کاغذ از کربنات کلسیم جهت تولید کاغذ از کربنات کلسیم به مشاوره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.