واردات ماشین آلات کارخانه کاغذ سنگی، stone paper

واردات ماشین آلات کارخانه کاغذ سنگی

واردات ماشین آلات کارخانه کاغذ سنگی
شرکت های زیادی هم اکنون در حال واردات ماشین آلات مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه های کاغذ سنگی هستند. هر یک از این شرکت ها این دستگاهها را از یکی از تولید کنندگان منحصر به فرد آن خریداری می نمایند.
واردات ماشین آلات مورد نیاز برای تاسیس و راه اندازی کارخانه های تولید کاغذ از سنگ آهک بدین منظور انجام می شود که کشور ما موقعیت و شرایط خاص و بسیار خوبی برای تولید کاغذ از کربنات کلیسم دارد.
کشور ما تنها به تجهیزات مورد نیاز برای این کارخانه ها نیاز داشته و برای تهیه و تامین مواد اولیه آن مشکلی ندارد. زیرا در کشور ما معادن سنگ فراوانی وجود داشته و می توان کربنات کلسیم مورد نیاز برای این کارخانه ها را با قیمتی مناسب خریداری نمود.

تولید کنندگان ماشین آلات کاغذ سنگی

تولید کنندگان ماشین آلات مناسب برای تولید کاغذ از سنگ‌ آهک تنها در ۳ و یا ۴ کشور جهان قرار دارند. این تولید کنندگان سفارشات خط تولید کاغذ سنگی دیگر کشورها را نیز پذیرفته و محصولات خود را به سراسر جهان صادر می نمایند.

تولید کنندگان ماشین آلات کاغذ سنگی، stone paper

در آینده ای نزدیک کشور ما ایران نیز می تواند یکی از این تولید کنندگان منحصر به فرد باشد. زیرا دانشمندان وطنی هم اکنون توانسته اند بیش از 3۰ درصد این ماشین آلات را تولید نمایند. که در آینده موفق به تولید ۱۰۰ درصد این خطوط خواهند شد.

خطوط تولید کاغذ سنگی کشور

در حال حاضر که این تجهیزات در کشور ما تولید نمی شوند، تولید کنندگان کاغذ سنگی کشور از خطوط تولید ساخته شده در کشور چین برای راه اندازی کارخانه های خود استفاده می نمایند. تاکنون چند خط تولید کاغذ سنگی ساخت چین خریداری شده است.

خطوط تولید کاغذ سنگی کشور، stone paper

خرید این ماشین آلات مستقیما از خود شرکت های تولید کننده این تجهیزات امکان پذیر است. اما برای سهولت این امر تولید کنندگان کاغذ سنگی می توانند این ماشین آلات را از نمایندگی های فروش کشور چین در ایران خریداری نمایند.

واردات ماشین آلات کارخانه کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.