کاربرد کاغذ سنگ در جعبه سازی، stone paper

کاربرد کاغذ سنگ در جعبه سازی

کاربرد کاغذ سنگ در جعبه سازی
کاغذ سنگ در جعبه سازی و برای تولید جعبه های فانتزی، سخت، بسته بندی، کادویی و… استفاده می شود. کاربرد کاغذ تولید شده از سنگ در این صنعت به دلیل بافت مقاوم و زیبای آن انجام شده و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.
کاغذ سنگی برای ساخت جعبه هایی با کاربرد مختلف استفاده شده و جعبه های تولید شده با این کاغذ به نسبت نمونه های معمولی از دوام و طول عمر بالاتری برخوردار بوده و در شرایط مختلف محیطی آسیب پذیر نیستند.
از کاغذ سنگی رنگی تولید شده نیز می توان برای جعبه های رنگی مورد استفاده در برخی از صنایع تزئینی استفاده نمود. جعبه های رنگی تولید شده با این کاغذ از کیفیت و مرغوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

مزیت تولید جعبه با کاغذ سنگ

تولید جعبه با استفاده از کاغذ سنگ مزیت های زیادی را به همراه دارد. بطور مثال این جعبه ها در برابر آب و روغن مقاوم بوده و در صورت غوطه ور شدن در این مواد هیچگونه آسیبی به بافت آن وارد نشده و کیفیت و زیبایی خود را حفظ می نمایند.

مزیت تولید جعبه با کاغذ سنگ، stone paper

این جعبه ها به دلیل استحکام بالای کاغذ سنگی قادر به تحمل وزن بالایی بوده و در برابر کشش و پارگی مقاوم هستند. همچنین با گذشت زمان از زیبایی این جعبه ها کاسته نشده و در محل های چین خوردگی دچار فرسایش نمی شوند.

جعبه های دوستدار طبیعت با کاغذ سنگ

با به کار بردن کاغذ سنگ برای تولید جعبه های مختلف و بخصوص جعبه هایی که برای بسته بندی هدایای مختلف استفاده می شوند، می توان فرهنگ حمایت از طبیعت را در میان مصرف کنندگان ترویج داد.

جعبه های دوستدار طبیعت با کاغذ سنگ، stone paper

زیرا کاغذ سنگ مورد استفاده در تولید این جعبه ها دوستدار طبیعت بوده و برای تولید شدن نه تنها از چوب درختان و نیز آب و اسید استفاده نمی نماید، بلکه برای طبیعت هیچگونه آلودگی به همراه نداشته و در نهایت به زباله تبدیل نمی شود.

کاربرد کاغذ سنگ در جعبه سازی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.