کاغذ سنگی جهت لمینت روی کارتن، stone paper

کاغذ سنگی جهت لمینت روی کارتن

کاغذ سنگی جهت لمینت روی کارتن
از کاغذ سنگی همچنین برای لمینت کردن بر روی انواع کارتن می توان استفاده نمود. پوسترهای چاپ شده با این کاغذ از کیفیت چاپی بسیار بالایی برخوردار بوده و مزیت های زیادی را نسبت به پوسترهای تولید شده با دیگر کاغذها دارند.
کارتن سازی ها یکی از مشتریان دائمی کاغذ سنگی بوده و از این کاغذ برای تولیدات خود بصورت گسترده ای استفاده می نمایند. اما در میان تمامی این مصارف استفاده از کاغذ سنگ برای لمینت کردن کارتن های مختلف جایگاه ویژه تری دارد.
استفاده از کاغذ سنگی برای این منظور بسیار مناسب است. زیرا این کاغذ کیفیت چاپ بسیار بالایی داشته و به خدماتی همانند روکش سلفون که به جهت ضد آب نمودن کارتن ها انجام می شود، نیازمند نمی باشد.

مزیت لمینت کاغذ سنگی روی کارتن

کاغذ سنگی که خود بافتی مقاوم و ضد‌ آب داشته و در برابر تغییرات دمایی دچار تغییر شکل و بافت نمی شود، در هنگام استفاده شدن برای تولید پوسترهایی که برای لمینت بر روی کارتن به کار می روند، مزیت های رقابتی زیادی دارد.

مزیت لمینت کاغذ سنگی روی کارتن، stone paper

در صورتی که لایه های لمینتی یک کارتن را با استفاده از کاغذ سنگی تولید نماییم، این لایه ها علاوه بر داشتن زیبایی بی نظیر در برابر عواملی مانند: آب، چربی، کشش و پارگی، شعله ور شدن و نیز آسیب حشرات و جوندگان مقاوم خواهند بود.

کاغذ سنگ مناسب برای لمینت کارتن

کاغذ سنگی برای انجام لمینت بر روی کارتن مناسب است، که وزن متناسبی داشته و بسیار ضخیم و نازک نمی باشد. از گرماژهای متوسط کاغذ سنگ بخصوص کاغذ سنگ 160الی 220 میکرون را برای این امر می توان استفاده نمود.

کاغذ سنگ مناسب برای لمینت کارتن، stone paper

البته مقادیر پایین تر و کمی بالاتر از این رنج را نیز می توان برای این منظور استفاده نمود. اما ما میکرون هایی را نام بردیم که از هر جهت برای مشتریان مناسب بوده و بهترین گزینه به تمامی لحاظ و بخصوص از نظر اقتصادی باشند.

کاغذ سنگی جهت لمینت روی کارتن

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.