تولید کاغذ سنگی در استان یزد، stone paper

تولید کاغذ سنگی در استان یزد

تولید کاغذ سنگی در استان یزد
استان یزد یکی از تولید کنندگان کاغذ سنگی کشور بوده و توانسته است با استفاده از سنگ آهک و به کارگیری دانش و مهارت متخصصان داخلی کاغذی را تولید نماید که از هر لحاظ قابلیت رقابت با نمونه های خارجی خود را داشته باشد.
کاغذ سنگی تولید شده در استان یزد که از کیفیت و کارایی بی نظیری برخوردار بوده و مورد توجه خاص تمامی صنایع وابسته به کاغذ بخصوص صنعت چاپ و بسته بندی قرار گرفته است، هم اکنون در بازارهای داخلی عرضه می شود.
فروش کاغذ سنگی در بازارهای داخلی سبب شد تا مصرف کنندگان انواع کاغذ و مقوا بتوانند با فراغ بال و آسودگی خیال کاغذ مورد استفاده در کسب و کار خود را تهیه نموده و محصولاتی با کیفیتی عالی و قابل تحسین را تولید نمایند.

قیمت کاغذ سنگی در استان یزد

کاغذ سنگی تنها محصولی است که قیمت آن در استان یزد و دیگر استان های کشور تفاوتی نداشته و مشتریان این محصول در هر کجای کشور که قرار داشته باشند، می توانند با پرداخت قیمت درب کارخانه و مستقیما از مجتمع کاغذ سنگی یزد آن را خریداری نمایند.

قیمت کاغذ سنگی در استان یزد، stone paper

ضمن اینکه این روزها شاهد قیمت پایین تر کاغذ تولید شده از سنگ به نسبت کاغذهایی هستیم که از الیاف سلولزی تولید شده و به هیچ عنوان توان رقابت با این کاغذ شگفت انگیز را ندارند. این یعنی «خریداری محصولی با درجه کیفی بالاتر، ارزانتر از محصولاتی با درجه کیفی پایین تر»

کیفیت کاغذ سنگی استان یزد

کاغذ سنگی تولید شده در استان یزد را با هیچ کاغذ و مقوایی نمی توان مقایسه نمود. بوضوح و با نخستین باری که این کاغذ را در دست بگیرید، کیفیت بالاتر و بافت نرم و بی نظیر آن را حس خواهید نمود.

کیفیت کاغذ سنگی استان یزد، stone paper

بافت نرم و دو طرفه این کاغذ حتی در کاغذ سنگی های تولید شده در دیگر کشورها نیز دیده نشده و سبب می شود تا بتوان از هر دو سمت این کاغذ استفاده نموده و از کیفیت بالای آن در صنایع مختلف بهره مند شد.

تولید کاغذ سنگی در استان یزد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.