سفارش انواع برچسب کاغذ سنگی، stone paper

سفارش انواع برچسب کاغذ سنگی

سفارش انواع برچسب کاغذ سنگی
مجتمع کاغذ سنگی یزد سفارشات مربوط به انواع برچسب تولید شده با کاغذ سنگی را ثبت نموده و این برچسب ها را متناسب با کاربردهای مختلف و به شکل رول و شیت در دسترس مشتریان و مصرف کنندگان آن قرار می دهد.
انواع برچسب کاغذ سنگی که این روزها در میان صنایع زیادی و به دلیل داشتن برتری نسبت به دیگر برچسب ها مورد استقبال بی نظیر قرار گرفته اند، ضریب چسبندگی بالایی داشته و به سادگی از سطح محصول کنده نمی شوند.
این برچسب ها را می توان در کلیه مصارف دیگر برچسب ها اعم از صنایع غذایی، پتروشیمی، دارویی، تحریر و… مورد استفاده قرار داده و علاوه بر بهره مندی از مزایای رقابتی آن، به حفاظت از زیبایی های محیط زیست نیز کمک نمود.

فروش کاغذ سنگی مناسب برای برچسب

برخی از صنایع که خود تولید کنندگان انواع برچسب بوده و تنها به کاغذ سنگی مناسب برای تولید محصولات خود نیاز دارند نیز، می توانند این کاغذ را با قیمت پایین و نیز کیفیت بالایی از فروشندگان اصلی آن خریداری نمایند.

فروش کاغذ سنگی مناسب برای برچسب، stone paper

مجتمع کاغذ سنگی یزد می تواند در این زمینه به مشتریان در انتخاب کاغذ سنگی مناسب و به صرفه برای این امر کمک کرده و محصولات خریداری شده را برای مشتریان خود در سراسر کشور بسته بندی و ارسال می نماید.

ویژگی های برچسب کاغذ سنگی

برچسب های کاغذ سنگی ویژگی های خاص و منحصر به فردی داشته و نکته جالب اینجاست که برای به دست آوردن این ویژگی ها هیچگونه پوشش دهی و روکشی بر روی کاغذ سنگی انجام نشده و این خصوصیات در بافت آن وجود دارند.

ویژگی های برچسب کاغذ سنگی، stone paper

این برچسب ها کاملا ضد آب و اسید بوده و در برابر کشش و پارگی از مقاومت خوبی برخوردار هستند. همچنین برای نگهداری در محیط هایی که دیگر برچسب های کاغذی را نمی توان نگهداری نمود، مناسب هستند.

سفارش انواع برچسب کاغذ سنگی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.