صادرات کاغذ سنگ به عراق، stone paper

صادرات کاغذ سنگ به عراق

صادرات کاغذ سنگ به عراق
کاغذ سنگ ایرانی به دلیل داشتن قابلیت و مزیت های کاربردی زیادی به کشورهایی همچون عراق که از صنعت و علم تولید این کاغذ محروم هستند، انجام می شود. مشتریان خارجی کاغذ سنگی از کیفیت بالای کاغذ سنگ ایرانی رضایت کاملی دارند.
با توجه به این نکته که در سطح خاورمیانه تنها کشور ایران توانسته است که به علم و دانش لازم برای تولید نمودن کاغذ از کربنات کلسیم دست پیدا کند، می تواند کاغذ سنگ دیگر کشورهای این منطقه را نیز تامین نماید.
با صادرات این محصول به کشورهای همسایه که عموما با مشکلاتی از قبیل کمبود کاغذ و نیز پایین بودن کیفیت کاغذهای موجود در بازارهایشان مواجه هستند، می توان در رونق کسب و کار و صنایع وابسته به کاغذ این کشورها نقش داشت.

بسته بندی صادراتی کاغذ سنگی

برای اینکه بتوان کاغذ سنگی را به دیگر کشورها صادر نمود، بایستی برای این محصول بسته بندی های صادراتی را مهیا نموده و به شکلی کاملا حرفه ای کاغذ سنگ را بسته بندی نمود تا در هنگام حمل و نقل با مشکلی مواجه نشود.

بسته بندی صادراتی کاغذ سنگی ، stone paper

مجتمع کاغذ سنگی یزد دانش و تخصص لازم برای انجام کلیه بسته بندی های مربوط به کاغذ سنگی رول و شیت شده را در اختیار داشته و می تواند این محصولات را به گونه ای بسته بندی نماید که کوچکترین آسیبی به بافت آن ها وارد نشود.

استقبال کاغذ سنگی در بازارهای صادراتی

کاغذ سنگی از جمله محصولاتی است که در بازارهای صادراتی با استقبال بی نظیری روبرو شده است. دلیل این امر منحصر به فرد بودن کشورهای تولید کننده این محصول در سطح جهان و عدم تولید آن در بیشتر کشورهاست.

استقبال کاغذ سنگی در بازارهای صادراتی، stone paper

در این میان کاغذ سنگی که در کشور ایران و با استفاده از سنگ آهک موجود در این کشور و نیز دانش و تخصص بومی تولید می شود، کیفیت بسیار بالایی داشته و توانسته نظر مشتریان خارجی را به خود جلب نماید.

صادرات کاغذ سنگ به عراق

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.