قیمت فروش مقوا سنگی یزد، stone paper

قیمت فروش مقوا سنگی یزد

قیمت فروش مقوا سنگی یزد
فروش مقوا سنگی تولید شده در استان یزد با قیمت مناسب تری نسبت به مقواهای معمولی انجام می شود. خرید این محصول توسط تمامی صنایعی که از مقواهای دیگر استفاده می نمایند و در حجم های بالایی انجام می شود.
مقوا سنگی یکی از محصولاتی است که برای تولید شدن بیش از هر چیزی به کربنات کلسیم به دست آمده از سنگ‌ آهک نیاز داشته و به همین دلیل به آن مقوا سنگی و یا مقوا سنگ آهک گفته می شود.
این مقواها برعکس مقواهای معمولی که حالتی خشک و استخوانی دارند، بسیار نرم و حالت پذیر بوده و در صورت تا شدن در محل های خط تا دچار شکستگی و فرسایش نمی شوند. این مقواها یک ماتی بی نظیر دارند.

خرید مقوا سنگی یزد

مقوای سنگی تولید شده در استان یزد را می توان از مجتمع کاغذ سنگی یزد و با قیمت پایه خریداری نموده و برای این کار نیازی به قرار داشتن در شرایط جغرافیایی خاصی نمی باشد. این مقواها را از سراسر کشور می توان خریداری نمود.

خرید مقوا سنگی یزد، stone paper

انتخاب مقوایی که بهترین کیفیت و کارایی را متناسب با کسب و کار شما داشته باشد، امری بسیار مهم بوده و تنها با مشورت گرفتن از متخصصین در زمینه کاغذ و مقواهای تولید شده از سنگ آهک ممکن خواهد بود.

ویژگی مقوای تولید شده از سنگ آهک

مقوای تولید شده از سنگ آهک دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و برتری های زیادی به نسبت مقواهای تولید شده با الیاف سلولزی دارند. این مقواها در برابر آب و روغن کاملا مقاوم بوده و تغییر شکل نمی دهند.

ویژگی مقوای تولید شده از سنگ آهک، stone paper

پاره شدن این مقواها به صرف انرژی نسبتا زیادی نیاز داشته و نمی توان با کمترین نیروی کششی این کار را انجام داد. ماندگاری و دوام این مقواها بسیار زیاد بوده و از آسیب پذیری و شکنندگی ناچیزی برخوردار هستند.

قیمت فروش مقوا سنگی یزد

همچنین ببینید

کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ

کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.