قیمت فروش کاغذ کربنات کلسیم، stone paper

قیمت فروش کاغذ کربنات کلسیم

قیمت فروش کاغذ کربنات کلسیم
فروش کاغذ کربنات کلسیم با قیمت پایین تری به نسبت دیگر کاغذها و بخصوص کاغذ گلاسه انجام می شود. حال آنکه این کاغذ با داشتن بافتی منحصر به فرد، برتری های زیادی به نسبت کاغذ و مقواهای دیگر دارد.
بفروش رسیدن کاغذ تولید شده با کربنات کلسیم با قیمتی پایین تر از دیگر کاغذها موضوعی است که موجب شگفتی همگان شده است. چرا که این کاغذ به دلیل داشتن کیفیت بالا و مزیت های رقابتی بسیار، می تواند با قیمت بالاتری بفروش برسد.
کاغذی که با کربنات کلسیم تولید می شود حتی در هنگام مصرف و استفاده شدن در صنایع مختلف هم موجب کاهش هزینه های جاری می شود. زیرا خدمات انجام شده برای مراقبت از دیگر کاغذها، برای این کاغذ انجام نمی شوند.

عدم نیاز کاغذ سنگی به مراقبت

بافت کاغذ سنگی به گونه ای تولید شده است که از انجام هرگونه مراقبتی بی نیاز باشد. عدم نیاز این کاغذ به مراقبت به دلیل مقاومت بالای آن در برابر تمامی مواردی است که بافت کاغذ های سلولزی را در هم شکسته و فرسوده می نمایند.

عدم نیاز کاغذ سنگی به مراقبت، stone paper

این کاغذ بافتی ضد‌ آب و روغن داشته و نیازی به انجام تمهیداتی برای مقاوم نمودن این کاغذ در برابر این مواد وجود ندارد. همچنین این کاغذ به سختی پاره، سوزانده و نیز مخدوش شده و مورد هجوم حشرات و جوندگان قرار نمی گیرد.

قیمت تمام شده محصولات کاغذ سنگی

بنابر تمام نکات بیان شده در بخش های بالایی، محصولاتی که برای تولید آن ها از کاغذ سنگی استفاده نماییم با قیمت تمام شده پایین تری از محصولات معمولی تولید خواهند شد. چرا که بسیاری از بخش های اضافی در تولید آنها حذف می شود.

قیمت تمام شده محصولات کاغذ سنگی، stone paper

حذف خدمات تکمیلی با توجه به هزینه های هنگفتی که برای انجام آنها پرداخت شده و زمان و نیروی انسانی که برای انجام آنها نیاز است، موجب صرفه جویی در هزینه های جاری تولید شده و دردسر های کمتری را نیز به همراه دارد.

قیمت فروش کاغذ کربنات کلسیم

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.