مرکز عرضه مقوا سنگی در تهران، stone paper

مرکز عرضه مقوا سنگی در تهران

مرکز عرضه مقوا سنگی در تهران
مراکز فروش مقوا سنگی در شهر تهران در حال عرضه این محصول با قیمت پایه و نیز کیفیت مطلوب هستند. این مراکز فروش همان نمایندگی های مجتمع کاغذ سنگی یزد بوده و پاسخگو مشتریان این محصول در استان تهران هستند.
مقوا سنگی که محصولی از خانواده کاغذ سنگی بوده و تنها تفاوت آن با کاغذ های سنگی در ضخامت آن است، توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد و نیز نمایندگی های معتبر و فعال این شرکت در استان های مختلف کشور به فروش می رسد.
مقوا هایی که با استفاده از پودر کربنات کلسیم تولید شده اند، سطحی عاری از خلل و فرج و هرگونه پرزی داشته و در برابر نفوذ هرگونه عامل بیرونی به لایه های درونی خود مقاومت می نماید. این نکته برای امر بسته بندی بسیار حائز اهمیت است.

عرضه مقوا سنگی ایرانی

عرضه مقوا سنگی تولید شده در کشور ایران که تفاوت هایی با مقواهای سنگی تولید شده در دیگر کشورها داشته و گاها در برخی موارد شاهد کیفیت بالاتر آن نسبت به نمونه های خارجی هستیم، در سطح کشور انجام می شود.

عرضه مقوا سنگی ایرانی، stone paper

با فروش مقوا سنگی در بازار های صادراتی می توانیم در تامین مقوای کشورهای همسایه که از علم و مهارت مورد نیاز برای تولید مقوا سنگی محروم هستند، نقش مهمی داشته باشیم و در زمره صادر کنندگان این محصول قرار بگیریم.

بافت نرم و مخملی مقوا سنگی

مقوای تولید شده با سنگ‌ آهک برخلاف دیگر مقواها که حالتی خشک و استخوانی داشته و در صورت تاخوردگی دچار شکستگی می شوند، بافتی نرم و مخملی داشته و در محل های خط تا دچار شکستگی نمی شود.

بافت نرم و مخملی مقوا سنگی، stone paper

نرمی و لطافت بافت این مقوا در دست گرفتن و کار کردن با این محصول را لذت بخش نموده است و بسیاری از مصرف کنندگان این کاغذ توانسته اند با استفاده از این خاصیت بافتی، خلاقیت های زیبایی را در استفاده از این مقوا به خرج دهند.

مرکز عرضه مقوا سنگی در تهران

همچنین ببینید

کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ

کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ کاربرد ضخامت های مختلف کاغذ سنگ با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.