مرکز عرضه کاغذ معدنی یزد، stone paper

مرکز عرضه کاغذ معدنی یزد

مرکز عرضه کاغذ معدنی یزد
مرکز عرضه کاغذ معدنی تولید شده در شهر یزد، این محصول که با دانشی بومی به دست آمده و توسط جوانان ایرانی تولید می شود را با قیمت مناسبی در دسترس مصرف کنندگان داخلی قرار می دهد تا از آن در صنعت استفاده نمایند.
کاغذ معدنی یزد که برتری های زیادی بر کاغذهای سلولزی داشته و در برخی موارد از نمونه های خارجی خود نیز بهتر عمل می نماید، هم اکنون در بازارهای داخلی عرضه شده و در دسترس صنایع وابسته قرار می گیرد.
استفاده از کاغذ سنگی در هر صنعت از آن جهت توصیه می شود که با گسترش مصارف آن و جایگزین شدن این کاغذ با دیگر کاغذها، از طبیعت حمایت شده و به آن فرصتی داده می شود تا آسیب های خود را جبران نماید.

خواص کاغذ معدنی یزد

کاغذ معدنی یزد خواص بی نظیری داشته که در هیچ یک از کاغذهای سلولزی بطور طبیعی دیده نمی شود. برخی از این ویژگی ها حتی در کاغذ سنگی های تولید شده در دیگر کشورها نیز دیده نشده و این موارد وجه تمایز کاغذ معدنی یزد با کاغذ معدنی های وارداتی هستند.

خواص کاغذ معدنی یزد، stone paper

این کاغذ معدنی که بافتی دورو داشته و امکان استفاده از هر دو سمت آن وجود دارد،‌ در برابر موادی همانند‌ آب، روغن، اسید و نیز کشش و پارگی بسیار مقاوم بوده و مورد هجوم حشرات و جوندگان موذی قرار نمی گیرد.

مصارف کاغذ معدنی یزد

کاغذ معدنی یزد در ضخامت های مختلفی تولید شده و در دو گرید کاغذ سنگی و مقوا سنگی دسته بندی می شود. این کاغذ و مقوای تولید شده از سنگ را می توان جایگزین کاغذ و مقواهای سلولزی نمود.

مصارف کاغذ معدنی یزد، stone paper

کاغذ معدنی را می توان در تمامی مصارفی که تاکنون برای کاغذ، مقوا و فیلم های پلاستیکی و نایلونی بیان شده به علاوه مصارفی که در آینده برای این محصولات بیان می شود، استفاده نموده و محصولاتی با کیفیت عالی را با کمک آن تولید نمود.

مرکز عرضه کاغذ معدنی یزد

همچنین ببینید

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور امروزه تولید کاغذ معدنی در کارخانه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.